Підкладка під ламінат та паркетну дошку - обов'язковий елемент процесу професійної укладання підлогового покриття. Виступаючи в якості додаткової прошарку між бетонною підлогою і покриттям для підлоги, вона безпосередньо впливає на експлуатаційні якості поверхні - в першу чергу міцність і тривале застосування. Надійну підкладку під ламінат від відомих виробників ви можете купити в Києві в нашому інтернет-магазині. Забезпечуємо хороший вибір і оптимальні ціни.

Навіщо необоходимо підкладка під підлогове покриття?
Купити підкладку під паркетну дошку, інші види покриття потрібно в будь-якому випадку - адже саме вона дасть підлозі в приміщенні наступні переваги:

позбавлення від тертя підлогового покриття об бетонну підлогу. Як наслідок, матеріал менше зношується;
зняття додаткового навантаження з замків між дошками, виняток скрипу за рахунок зниження тертя в місцях стиків;
невелика корекція нерівностей основного статі;
підкладка забезпечує тепло- і звукоізоляцію, а ряд моделей підкладок ще й захищають від вологості або води;
підкладка вбирає вологу, яка виникає на основному підлозі, і не дає їй впливати на підлогове покриття.
Рівний, добре підготовлений бетонну підлогу і правильно обрана підкладка - гарантія довговічності підлогового покриття, збереження його фізичних властивостей і зовнішнього вигляду. Це ключові правила, від яких потрібно відштовхуватися при ремонті підлоги.

Вибір підкладки під покриття для підлоги
Підбираючи підкладку, потрібно в першу чергу враховувати якість основного статі, рівень вологості в кімнаті і інші нюанси. Формуючи асортимент підкладок, ми передбачили види матеріалів під різні характеристики об'єктів. Вам важливо знати функціональне призначення кімнати. А ще заздалегідь слід планувати такі нюанси, як установка «теплої підлоги» - адже під цю систему і потрібно вибирати відповідну підкладку.

види підкладок
Ми пропонуємо багато видів підкладок під різні покриття для підлоги, включаючи найпоширеніші варіанти. «Тихий хід» - підкладка від торгової марки «Ізоплат». Це основа нашого асортименту. Матеріал відрізняється екологічністю, воздухонепроніцаемостью, натуральним складом. Завдяки цьому відсутній «парниковий ефект» під покриттям підлоги. В основі підкладки - деревно-волокниста хвоя. Вона відрізняється пружністю, добре поглинає тепло і шуми. Ціна підкладки доступна. Інші варіанти матеріалів для підкладок:

Пробка.
Пінополістирол.
Пінополіетилен.
Tuplex.
У кожного матеріалу - свої властивості і переваги, які потрібно уточнювати безпосередньо при підборі. Ви шукаєте якісну підкладку під ламінат, паркетну дошку? Вам складно зробити вибір? Зв'яжіться з представником нашого магазину і отримаєте професійну консультацію. Ми гарантуємо оптимальні ціни, висока якість товарів, швидке обслуговування, зручну доставку покупок по Києву і Україні.