Додайте товари до списку бажань
0

Паркет

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Паркетна дошка — це матеріал з неперевершеними естетичними та практичними властивостями. Вона надійна, екологічно безпечна та проста в обслуговуванні. Довговічність паркетної підлоги вимірюється десятиліттями. Варіативність декору паркетних планок дозволяє вибрати покриття для підлоги, яке ефектно впишеться в будь-який інтер'єр.

Переваги паркетної дошки для підлоги

Паркетна дошка для підлоги - потрібний матеріал, який цінується в десятках країн світу. Його популярність визначається перевагами:

 • Натуральне виробництво. У виготовленні паркетних планок використовується лише природний матеріал – деревина. Виріб відсутні токсини. Екологічність та безпека паркету дозволяє вибирати його для облаштування підлог у приміщеннях, де проживають маленькі діти та люди з алергією.
 • Натуральність структури та кольору. Паркетне покриття повністю зберігає природну красу елітних сортів дерева. Така підлога доречно виглядає у приміщеннях, оформлених у різних стилях. Паркетна дошка гармонійно виглядає у класичному інтер'єрі та ідеально вписується прованс, бароко, модерн. Різноманітність відтінків і фактур дозволяє знайти найкращу модель.
 • Стійкість до зовнішнього впливу. Паркетна дошка протягом тривалого терміну має бездоганний вигляд. На ній не з'являються сколи та тріщини. Міцна поверхня ефективно протистоїть будь-яким навантаженням.
 • Просте швидке укладання. Монтаж паркетної дошки виконати нескладно. Готові планки не потрібно шліфувати обробляти лаком або олійним покриттям. Виробник надає виріб, який можна укладати одразу без попередньої підготовки. При необхідності зняти паркетне покриття, демонтаж виконується також легко та швидко.
 • Можливість поєднання з теплими підлогами. Штучний паркет не підходить для приміщень, де встановлені теплі підлоги. Паркетна дошка у цьому відношенні універсальна. При цьому важливо дотримуватися температурного режиму, гранично допустимого показника - 27 градусів.
 • Стійкість до появи подряпин. За їх наявності можна застосовувати метод циклування - за допомогою нього легко позбавитися видимих ушкоджень.
 • Вартість. Ціна паркетної дошки значно нижча, ніж у штучного паркету. Такий варіант покриття виглядатиме розкішно і не вдарить по бюджету.

Чи є мінуси у дерев'яної паркетної дошки?

Паркетна підлога – відмінне рішення для сучасного будинку, але слід враховувати деякі особливості матеріалу. Як недоліки дерев'яної паркетної дошки називають такі властивості:

 • Чутливість до вологи. При дії води панелі втрачають зовнішню естетику та функціональність. Тому не рекомендується укладання паркетної підлоги в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.
 • Тонкий лицьовий шар. Через невелику товщину зовнішнього прошарку циклювати покриття не слід занадто часто.
 • Чутливість до ультрафіолету. Під впливом прямих сонячних променів колір покриття може зблиснути.
 • Потрібна підготовка чорнової підлоги. Поверхня для укладання панелей повинна бути ідеально рівною, очищеною від пилу та сміття. В іншому випадку на підлозі можуть утворитися пагорби.

Які види паркетної дошки можна замовити в інтернет-магазині?

Сьогодні доступна велика кількість варіантів паркетної дошки. Легко підібрати відповідний дизайн панелей для облицювання підлоги. Існує декілька критеріїв класифікації паркетних покриттів.

Кількість смуг

Можна замовити паркетну дошку в одному з варіантів:

 1. Односмугова. Основою зовнішнього шару виступає єдина цілісна панель. Таке покриття вважається найдорожчим. Усю ширину планки покриває цільний шпон.
 2. Двосмугова. Панель утворена двома смугами. Під час використання двосмугового покриття створюється візуальний ефект розширення простору. Приміщення набуває більш солідного вигляду.
 3. Трисмугова. Такий формат панелі є три дошки, розміщені в ширину на зовнішньому шарі. Цікаве рішення – багатобарвна трисмугова планка.

Селекція

Технологія відбору якісної деревини за візуальними ознаками називається селекцією. У процесі виробництва сортування цінного матеріалу виконується машинним методом або вручну.

Здійснюється візуальний огляд, визначається наявність зовнішніх вад: плям, сучків, серцевини. Навіть надто різкі перепади тону можуть стати підставою для відбраковування дерева.

Селекційне сортування передбачає чотири основні категорії:

 • Селект. Цей сорт є вищим. Відбір у цьому випадку передбачає повну відсутність сучків та інших недоліків.
 • Натур. При такому відборі допускається незначна кількість сучків та плям.
 • Кантрі. Середня категорія, що допускає кілька сучків на довжину. Вимоги тут менш суворі.
 • Рустик. Нижчий сорт. Деревина даної категорії має чітку природну фактуру. Можливі перепади за кольором та наявність сучків, плям.

Між сортуванням та вартістю паркетної дошки прямої залежності немає. У деяких випадках зовнішні недосконалості можуть бути перевагою для паркетної підлоги. Покриття з природними вадами виглядає дуже натурально та ефектно.

Спосіб з'єднання

Виділяють кілька різновидів паркетної дошки залежно від способу монтажу. Типи з'єднань:

 1. Шпунтове. При цьому варіанті кріплення дошки з'єднуються завдяки шипам і пазам, а потім отриману конструкцію садять на клей. Така технологія вважається застарілою.
 2. Замкове. При замковому типі кріплення використовуються поздовжні та торцеві замкові системи.

Порода деревини

В інтернет-магазині легко підібрати матеріал з елітних та більш бюджетних порід деревини. Найчастіше використовуються такі варіанти:

 • Дуб. Неперевершеним візуальним благородством та міцністю відрізняються дубові покриття. Це стабільний матеріал з різноманіттям кольорів та структур. Природний візерунок дуба аристократичний, що дозволяє використовувати його для обшивки підлоги в найбільших і найдорожчих приміщеннях.
 • Бук. Покриття для підлоги, створене на основі бука - світло-бежеві панелі без явних фактурних елементів. Такий паркет виглядає дорого та показно.
 • Ясен. Для малогабаритних приміщень найкращі панелі з ясена. Золотисто-пісочний відтінок деревини, отриманої з ясена, візуально робить простір більшим.
 • Горіх. Елітний сорт дерева доступний у світлому та темно-коричневому відтінках. Горіхова дошка має середню твердість, підлягає поліруванню і вишукано виглядає в різних дизайнерських рішеннях.
 • Венґе. Відрізняється благородним вишневим відтінком та ефектними чорними прожилками. Дорогий сорт деревини підходить для оздоблення підлоги в найвишуканіших інтер'єрах. Така паркетна дошка максимально вологостійка та міцна.

Від чого залежить ціна паркетної дошки за 1 квадратний метр?

Вартість підлогового покриття, виконаного з дерев'яних планок, може змінюватись з урахуванням таких факторів:

 • Сорт деревини. Ціна паркетної дошки за 1 кв. метр залежить від матеріалу. Деревина, отримана від екзотичних культур, коштує значно дорожче.
 • Бренд. Європейські торгові марки пропонують дорожчу продукцію. Виробники інвестують значні фінансові ресурси в обладнання, матеріал випускається найвищої якості, тому вартість його висока.
 • Параметри верхнього шару. Чим товщі зовнішній шар, тим вища вартість паркетної дошки за квадратний метр. Мінімальна товщина прошарку 3 мм.
 • Кількість смуг. Найдешевша паркетна дошка – трисмугова. Технологія її виготовлення найпростіша. Односмугова ж, навпаки, найдорожча.
 • Технологія з'єднання. Вартість продукції збільшується, якщо передбачено замкову систему кріплення.
 • Покриття. На зовнішній шар паркетної панелі наноситься або лак, або масляний склад. Планки з лаковим покриттям коштують дорожче. Це пояснюється складністю нанесення та цінами на матеріал.
 • Особливості моделі. До подорожчання продукції ведуть брашування та інші технології обробки поверхні. Наявність фаски також передбачає більшу ціну.

Яка структура паркетної дошки?

Світовий стандарт паркетної продукції – тришарова структура. Конструкція включає три елементи:

 • Базовий шар. Основою зовнішнього прошарку є хвойна деревина, зазвичай ялина. Завдяки цьому елементу дошка залишається жорсткою та міцною під дією навантажень.
 • Середній шар. Прошарок посередині виконує функцію стабілізатора. Вона формується також із хвойних порід. Внаслідок розміщення середнього шару поперек основного, виріб зберігає стійкість до коливання температур, вологості. Саме на цій ділянці встановлюється замкова система.
 • Зовнішній шар. Декоративна сторона, що створюється зі шпону цінних порід дерева. Для підвищення зносостійкості матеріалу на поверхню наноситься лаковий або масляний склад.

Кожен прошарок виконує своє завдання. Завдяки тришаровій конструкції, напрямку волокна хрест-навхрест та склеюванню покриттю забезпечується міцність протягом тривалого терміну.

Як вибрати паркетну дошку в каталозі?

У каталозі інтернет-магазину паркетну дошку слід вибирати в залежності від типу розпилу виробу. Технологія розкрою визначає величину та розташування волокон, кількість сучків, тріщин, плям, колір декоративного шару.

Є ще кілька факторів, які заслуговують на увагу:

 • Кольорова палітра панелей. Облицювання підлоги паркетними планками у світлих тонах візуально розширює місце. Темні панелі ефектно вписуються в дизайн з контрастною палітрою стін.
 • Якість лицьової сторони. Потрібно вибирати панелі, які пройшли термообробку. Вони стійкіше переносять навантаження.
 • Кількість смуг. Найбільш міцними та стійкими вважаються односмугові варіанти.
 • Термообробка. Для деяких сортів деревини використовують технологію нагрівання до дуже високої температури. Паркетне покриття після термічної обробки легше піддається фарбуванню, пошкодження на такій поверхні є менш очевидними.
 • Брашування. Така технологія застосовна не до всіх видів панелей. Найчастіше брашуванню піддають дубові дошки. Поверхня шліфується спеціальним пристроєм, внаслідок чого дрібні волокна повністю усуваються, матеріал набуває бездоганної рельєфності.
 • Теплостійкість. За наявності в будинку теплої підлоги слід віддати перевагу моделям, які придатні до використання поверх підлог з підігрівом. Панелі з ясена або бука для цього не годяться.

Купити паркетну дошку в Києві та Україні

Наш інтернет-магазин Woodler пропонує купити паркетну дошку для підлоги у Києві. Величезний асортимент дозволяє вибрати стильне і довговічне рішення. Візуально оцінити товар та отримати консультацію Ви можете у наших шоурумах, які розташовані у Києві та Одесі.

Доставка продукції Україною здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта». Можливе також укладання покриття нашими фахівцями за домовленістю. Для юридичних осіб є можливість оплатити товар у безготівковий спосіб.

 • Паркетна дошка Focus Floor Дуб Poniente 301117816607417540
  Акція
  −58%
  3
  Артикул: 201619
  2 500 грн/м²
  1 048 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Focus Floor Дуб Shamal 101106146607217540
  Акція
  −54%
  3
  Артикул: 201596
  2 300 грн/м²
  1 049 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Promo Grey 13100 (13мм)
  3
  Артикул: 600000-3025
  1 058 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Castle Grey 3189
  3
  Артикул: 600000-3042
  1 069 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Promo Cocoa 13113 (13мм)
  3
  Артикул: 600000-3033
  1 214 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка 3-сму. Barlinek Diana forest Ясень Frankfurt 3W8000126
  Акція
  −16%
  3
  Артикул: 600000-41
  1 499 грн/м²
  1 261 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Promo Lava Grey 13110 (13мм)
  3
  Артикул: 600000-3030
  1 261 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Barlinek Diana forest Дуб болотний 3W8000006
  −16%
  3
  Артикул: 3W8000006
  1 511 грн/м²
  1 272 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Rustic Stone Grey 3809
  3
  Артикул: 600000-3043
  1 282 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Nordic Pearl 1784
  3
  Артикул: 600000-3040
  1 287 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Barlinek Diana forest Berlin 3W8000014
  Акція
  −16%
  3
  Артикул: 3W8000014
  1 534 грн/м²
  1 290 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Elegant Walnut Color 23066
  3
  Артикул: 600000-3037
  1 293 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Antique 1841
  3
  Артикул: 600000-3039
  1 293 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Rose Ebony Pores 1849
  3
  Артикул: 600000-3038
  1 339 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Elite White 23058
  3
  Артикул: 600000-3036
  1 371 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка Esta Parket Dune Ivory Pores 1857
  3
  Артикул: 600000-3041
  1 391 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка 3-сму. Barlinek Decor line Ясень Coffee Molti 3WG000653
  Акція
  −18%
  3
  Артикул: 600000-03
  1 769 грн/м²
  1 449 грн/м²
  В наявності
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Паркетна дошка 3-сму. Barlinek Diana forest Ясень Munchen 3W8000124
  Акція
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.