Кількість
|
Вартість
|
||
|
Поли з пробки: особливості, застосування, переваги та монтаж матеріалу
Пробкові поли - сучасний матеріал для прогресивних людей. Це напольное покриття, воплощающее уют і тепло ,. Ще одне екологічно чисте, еластичне та легке, з унікальною пористою структурою.
Що таке пробкові поли?
Пробкове дерево володіє інтересною особливістю: після досягнення 30-річного віку воно збирає свою кору із середньою періодичністю 10 років. Кора відслаївається, і її можна легко знімати, не викликаючи растущему дереву часу. Полученный материал измельчают, подвергают обработку и нагреву.
Далее стружку прессуют под высоким давлением. Получается материал под названием суберин: смесь пробковой древесины и воздушных пузырьков. Достаточно додати до нього шар із древньої пили та смолу, покрити з'єднання новим слоєм суберина та пробкові поли будуть готові. Поверхню можна декорувати: для цього використовують безпосередньо пробку, вініл або шпон.
Особливості експлуатації пробкових полів
Пробкова поверхня володіє відмінними тепло- та шумоізоляційними властивостями та стійкістю до битової хімії. Разнообразие декоративних оттенків дозволяє підбирати напольное покриття в тонких меблях або настінному покритті. Сучасні методики виробництва дають можливість створювати пробкові поли з фотопокриттям або, до прикладу, імітацією древніх малюнків. Благодаря цьому полю з пробки можна взяти участь у будь-яких кімнатах житла. До прикладу, вони добре доповнюють інтер'єр кухні, дитячої, гостинної.
Переваги полів з пробки
Ключові достоїнства пробкових полів пов'язані з основними характеристиками матеріалу. Речь идет о пористой структуре. При цьому каждая пораза відрізняється герметичністю і заповненою сумішшю з азоту та кислороди. Благодаря цьому поверхня отримує легку, упругую та еластичну. Інші переваги матеріалу:
поверхневість тепла на пошук, так як здатність поглинати тепло, виходячи з тіла людини. Тому наступати босими ногами на пробкові поли приємно - в відличі від полів, покритих плиткою;
прекрасна звукоізоляція - в приміщеннях з полами з пробки добре поглощаются шум і громкі звуки;
стійкість до деформації. Поверхність відновлюється: стоїть переміщення меблів в іншому місці, як через час слідів від мебельних ножів ісчезнут;
екологічна чистота - матеріал повністю природний, нетоксичний, здатний захищати від негативних викидів (включаючи легку радіацію від битових приборів);
поверхневість не скользкая - тому пробкові поли рекомендуються для дитячих, а також для покриття ступенек лісниць і лісничих площадок;
простой уход - забруднення можна отримати за допомогою пилесоса і мокрої тряпки. Нічого сложного. Секрет - в антиконденсаційних властивостях матеріалу. Зокрема, на нем не формується плесень і не задержується грязь. А ще на поверхні не накопичується пил - тому пробкові поли є нахідкою для аллергіків;
довговічність: середній гарантійний термін на брендові пробкові поли - від 10 до 20 років.
Недостатки пробкових полів
Мінуси цих факторів називають сложно, однак ідеальних поверхонь не існує. Так, це наповне покриття коштує дорогого ламінату і навіть паркетної доски. К цене варто прибавляти вартість оформлення, що теж немало. Пробковий пів не любить влади: від черезмірного кількості проізойдет набухання. Несмотря на высокую стойкость до деформацій, пробка не витримує кошачих когтей та каблуків-шпилек. Шершава поверхня пола призводить до швидкого стилювання тканинних носків і подошв домашніх тапочек.
Типи пробкових полів і способи укладання
Відличають 3 вида пробкового матеріалу:
Шпон. Це цільні листи пробки. У якості самостійних полів вони не застосовуються. Их задача - декорувати плитки.
Агломерат. Спресована під воздействием температурного режиму. Використовується як покриття для бюджетних полів або використовується в якості підлог.
Смесь із найбільшого шпона та агломерата. Оптимальний варіант для декоративної отделки.
Пробкові поли прийнято відбирати за способом монтажу. У залежності від цього, їх делят на клеєві та плавучі. У плитах плаваючих пробкових полів у якісному середньому слої використовуються дерева. пробковий повний ціна Це впливає на товщу пліт (9-12 мм). Поверхня в результаті отримує плосну і приємну на пошук. Монтаж матеріалу здійснюється без використання клеї або гвоздею: плити складають на ровну поверхню та з'єднують замовним способом.
Клієві пробкові поли фіксують за допомогою спеціальної смеси. Плити такого типу тонки (від 3 мм), більше напоминающие кафель. Тим не менше, експлуатаційні якості в матеріалі високих, і він може бути використаний в місцях з підвищеною навантаженням на поли.
Пробковий пів - оптимальний вибір для людей, бажаючих отримати тепло, приємну поверхню з високою стійкістю до навантажень та відмінними декоративними якостями. При правильному виборі та грамотному монтажі, наповне покриття буде відновлювати власників мінімум 10 років, що окупує всі затрати на матеріал.