Додайте товари до списку бажань
0

Корок - Магазин підлогового покриття Вудлер

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Поли з пробки: особливості, застосування, переваги та монтаж матеріалу

Пробкові поли - сучасний матеріал для прогресивних людей. Це напольное покриття, воплощающее уют і тепло ,. Ще одне екологічно чисте, еластичне та легке, з унікальною пористою структурою.

Що таке пробкові поли?

Пробкове дерево володіє інтересною особливістю: після досягнення 30-річного віку воно збирає свою кору із середньою періодичністю 10 років. Кора відслаївається, і її можна легко знімати, не викликаючи растущему дереву часу. Полученный материал измельчают, подвергают обработку и нагреву.

Далее стружку прессуют под высоким давлением. Получается материал под названием суберин: смесь пробковой древесины и воздушных пузырьков. Достаточно додати до нього шар із древньої пили та смолу, покрити з'єднання новим слоєм суберина та пробкові поли будуть готові. Поверхню можна декорувати: для цього використовують безпосередньо пробку, вініл або шпон.

Особливості експлуатації пробкових полів

Пробкова поверхня володіє відмінними тепло- та шумоізоляційними властивостями та стійкістю до битової хімії. Разнообразие декоративних оттенків дозволяє підбирати напольное покриття в тонких меблях або настінному покритті. Сучасні методики виробництва дають можливість створювати пробкові поли з фотопокриттям або, до прикладу, імітацією древніх малюнків. Благодаря цьому полю з пробки можна взяти участь у будь-яких кімнатах житла. До прикладу, вони добре доповнюють інтер'єр кухні, дитячої, гостинної.

Переваги полів з пробки

Ключові достоїнства пробкових полів пов'язані з основними характеристиками матеріалу. Речь идет о пористой структуре. При цьому каждая пораза відрізняється герметичністю і заповненою сумішшю з азоту та кислороди. Благодаря цьому поверхня отримує легку, упругую та еластичну. Інші переваги матеріалу:

поверхневість тепла на пошук, так як здатність поглинати тепло, виходячи з тіла людини. Тому наступати босими ногами на пробкові поли приємно - в відличі від полів, покритих плиткою;

прекрасна звукоізоляція - в приміщеннях з полами з пробки добре поглощаются шум і громкі звуки;

стійкість до деформації. Поверхність відновлюється: стоїть переміщення меблів в іншому місці, як через час слідів від мебельних ножів ісчезнут;

екологічна чистота - матеріал повністю природний, нетоксичний, здатний захищати від негативних викидів (включаючи легку радіацію від битових приборів);

поверхневість не скользкая - тому пробкові поли рекомендуються для дитячих, а також для покриття ступенек лісниць і лісничих площадок;

простой уход - забруднення можна отримати за допомогою пилесоса і мокрої тряпки. Нічого сложного. Секрет - в антиконденсаційних властивостях матеріалу. Зокрема, на нем не формується плесень і не задержується грязь. А ще на поверхні не накопичується пил - тому пробкові поли є нахідкою для аллергіків;

довговічність: середній гарантійний термін на брендові пробкові поли - від 10 до 20 років.

Недостатки пробкових полів

Мінуси цих факторів називають сложно, однак ідеальних поверхонь не існує. Так, це наповне покриття коштує дорогого ламінату і навіть паркетної доски. К цене варто прибавляти вартість оформлення, що теж немало. Пробковий пів не любить влади: від черезмірного кількості проізойдет набухання. Несмотря на высокую стойкость до деформацій, пробка не витримує кошачих когтей та каблуків-шпилек. Шершава поверхня пола призводить до швидкого стилювання тканинних носків і подошв домашніх тапочек.

Типи пробкових полів і способи укладання

Відличають 3 вида пробкового матеріалу:

Шпон. Це цільні листи пробки. У якості самостійних полів вони не застосовуються. Их задача - декорувати плитки.

Агломерат. Спресована під воздействием температурного режиму. Використовується як покриття для бюджетних полів або використовується в якості підлог.

Смесь із найбільшого шпона та агломерата. Оптимальний варіант для декоративної отделки.

Пробкові поли прийнято відбирати за способом монтажу. У залежності від цього, їх делят на клеєві та плавучі. У плитах плаваючих пробкових полів у якісному середньому слої використовуються дерева. пробковий повний ціна Це впливає на товщу пліт (9-12 мм). Поверхня в результаті отримує плосну і приємну на пошук. Монтаж матеріалу здійснюється без використання клеї або гвоздею: плити складають на ровну поверхню та з'єднують замовним способом.

Клієві пробкові поли фіксують за допомогою спеціальної смеси. Плити такого типу тонки (від 3 мм), більше напоминающие кафель. Тим не менше, експлуатаційні якості в матеріалі високих, і він може бути використаний в місцях з підвищеною навантаженням на поли.

Пробковий пів - оптимальний вибір для людей, бажаючих отримати тепло, приємну поверхню з високою стійкістю до навантажень та відмінними декоративними якостями. При правильному виборі та грамотному монтажі, наповне покриття буде відновлювати власників мінімум 10 років, що окупує всі затрати на матеріал.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.