Ламінат - одне з найпопулярніших покриттів сьогодні. Його відмінна риса - хороша зносостійкість. Крім того ціна на ламінат цілком прийнятна. Є багато виробників цього підлогового покриття і різноманітний вибір дизайну. Ламінат також відрізняється за кількома ключовими характеристиками. Від правильного вибору ламінату для вашої квартири, будинку або офісу, залежить довговічність і гарний інтер'єр. Ми розповімо вам як правильно підбирати ламінат і після цієї статті ви з упевненістю можете переходити до вибору ламінату в нашому інтернет-магазині.

У ламінату багато переваг. Крім недорогий вартості це гарний матеріал. Величезний вибір кольорів, відтінків і фактур дозволяє підібрати ламінат під будь-який дизайн і значно полегшує пошук. Ламінат служить довго. При правильній експлуатації, ламінат пролежить більше 10 років. Ще плюсом є те, що ламінат просто ремонтувати і матеріал не вимагає спеціального обслуговування.

З чого складається ламінат?

Будь-яка планка ламінату складається з шарів. Розповімо як вони йдуть зверху-вниз.

  1. Прозорий захисний шар, міцний, забезпечує збереження ламінату.
  2. Декоративний шар. По-простому - малюнок, який ви бачите. Зазвичай це зображення натурального дерева, каменю або плитки.
  3. Основа покриття. Складається з деревинно-волокнистої плити. Цей шар відповідає за стійкість.
  4. Стабілізуючий шар - перешкоджає деформації.

Чим відрізняється ламінат?

Хоча це універсальний матеріал і його можна встановлювати практично скрізь, ми поговоримо про ламінат для житлових приміщень. Хороший ламінат такої ж щільний і надійний як дерево. Важливо, що це екологічно чисте покриття. Для вас це важливий фактор, особливо якщо є діти або домашні тварини. Ламінат не викликає алергічних реакцій. Підлогове покриття легко підтримувати чистим. Ламінат можна мити.

За якістю покриття і зносостійкості ламінат ділитися на кілька категорій. Існує ламінат 31, 32, 33 і 34 категорії міцності. 31 і 32 категорія призначена для квартир і будинків. Таке покриття підходить для всіх кімнат з невеликою прохідністю. 33 і 34 категорії дорожчі, але і більш стійкі. Їх застосовують в місцях з хорошим трафіком, наприклад, в ресторанах, готелях, офісах і т.п. Таке покриття здатне витримувати постійні і досить сильні навантаження.

Яку категорію міцності вибрати? Якщо вам необхідний ламінат в коридор або кухню, то рекомендуємо брати варіанти по міцніше, так як ступінь навантаження в цих кімнатах, правило більше. Якщо вам потрібен ламінат в спальню, то можна трохи заощадити.

Ще одним важливим показником є товщина ламінату. Вона буває 5, 8, 10 або 12 міліметрів. Чим товщі підлоговий матеріал, тим він міцніше. Але тут потрібно реально оцінити які будуть навантаження. Від товщини залежить і ціна. Наприклад, якщо у вас тепла підлога, то щільніший ламінат буде довше нагріватися.

Як вибрати якісний ламінат?

Звертайте увагу на виробника. Наприклад, чи дає він гарантію і на що вона поширюється. Якщо гарантії немає, швидше за все якість очікує бажати кращого. Іноді гарантія може бути частковою. Наприклад, поширюватися тільки на житлові приміщення.

Чи не намагайтеся заощадити максимально. Звичайно економія це не погано, але вона повинна бути розумною. З імовірністю 90% дешевий ламінат прослужить вам набагато менше, ніж якісний варіант від перевіреного виробника.

Дивіться на варіант з'єднання. Їх два - "клік" і "лок". Клік - це коли між собою планки з'єднуються замком. Технологія док, коли входять один в одного. Перший варіант значно зручніше.

Звертайте увагу на запах. Вище писали, що ламинат не видає запахів, але коли товар новий, запах можливий. Якщо він занадто відчувається, то швидше за все ламінат не якісний.

І останнє це дизайн. У нашому інтернет-магазині є варіанти на будь-який колір. Швидше за все, ви знайдете потрібний вам варіант.

Важливий рада з догляду

Ламінат - це зносостійкий матеріал, за яким дійсно не складно доглядати. Але є свої моменти. Цей тип підлогового покриття боїться води. Не плутайте, будь ласка, ламінат вологостійкий і водостійкий. Тому, можна проводити вологе прибирання, головне, щоб не потрапляло велику кількість води. Ідеально після вологого прибирання протерти залишки крапель мікрофіброю!

Тепер ви маєте правильне уявлення про те, як вам визначитися з вибором ламінату. Але якщо у вас ще залишилися питання, наші професійні консультанти вам підкажуть необхідну інформацію.

Перейти до вибору ламінату можна за посиланням

https://woodler.ua/laminat/