Вініловий або композитний підлогу - що краще
Ламінована підлога займають лідируючі позиції на українському ринку. Але жителі європейських країн останнім часом фахівці віддають все більшу перевагу водостійким настилах нового покоління. Сучасні виробники розвивають обидва напрямки, тому в магазинах все частіше можна зустріти не тільки звичний всім ламінат, але і композитні, а також вінілові підлоги. Але який підлогу краще: вініловий або композитний? Спробуємо розібратися.

Вінілові підлоги LVT і їх особливості
Вінілова плитка LVT або Luxury Vinyl Tile - це висококласне і екологічно безпечне покриття, яке ідеально підходить для квартир. Воно має кілька переваг у порівнянні з класичним ламінатом:

100% водостійкість;
гнучкість;
міцність;
зносостійкість;
стійкість до грибків, цвілі;
хороша теплопровідність;
довговічність.
Вінілове покриття випускається в двох форматах: плитка (LVT) і планки (LVP). Воно проводиться з якісного матеріалу, що не піддається деформації під впливом тепла або пара.

Що таке WPC і SPC
Це композитний настил нового покоління, який має стабільну структуру. Він має низку переваг:

повна влагонепроницаемость;
стійкість до механічних пошкоджень;
невисока ціна;
відсутність шуму при ходьбі.
На ринку представлено два варіанти композитних настилів - WPC і SPC. Основна їх відмінність полягає в тому, що покриття WPC являє собою комбінацію вінілу з деревної борошном, а композитний підлогу SPC - це з'єднання вінілу з каменем або мінералами.

Переваги SPC ламінату
Це досконале вінілове покриття, яке зберігає лінійні розміри навіть під впливом вологи і перепадів температур. Загальні характеристики підлог SPC - щільність 2000 кг / м3, товщина покриття - 0,32-0,5 см, теплопровідність - від 0,20 до 0,25 Вт. Такий настил має кілька переваг:

стійкість до великих навантажень;
можливість укладання на підлогу з підігрівом;
монтаж без розривів на площі до 500 м2.
Ламінат SPC укладається на різні типи підстави, такі як старий кахель, паркет, лінолеум. Але перепади підстави не повинні перевищувати 0,5 см на 2 погонних метра.

Переваги настилу WPC
Плитка WPC має складну структуру, але, на відміну від SPC-покриття, вона тепліша і м'яка на дотик. Вона не створює додаткового шуму при ходьбі, має тривалий термін експлуатації, не піддається гниттю і деформації і зберігає стабільність розмірів.

Настил WPC не вимагає додаткового фарбування, шліфування і відрізняється простотою догляду. Для виробництва покриття використовуються тільки екологічно чисті матеріали (пластикові гранули або деревні волокна).

Що таке Rigid Vinyl
Це настил нового покоління, який об'єднує в собі кращі якості підлог SPC і WPC, а також нівелює їх недоліки. Він має кілька незаперечних переваг:

відсутність шуму при ходьбі;
стабільність конструкції;
стійкість до різних видів ушкоджень;
екологічна безпека.
Настил Rigid можна укладати на будь-які типи підстави без порогів на площі до 400 м2. Його можна використовувати навіть в неопалюваних приміщеннях.

Відмінності вінілових і композитних підлог
Сучасні види покриття користуються попитом, тому їх можна легко купити в Києві в будь-якому будівельному магазині. Але при виборі варто враховувати, що між ними є істотні відмінності:

Характеристики вінілового покриття:
щільність - 700-800 кг / м3;
укладка - на клей для ПВХ;
перепади підстави - не більше 2-3 мм;
нагрівання - не вище 28 ° С;
безпорогова укладання - без обмежень по площі.
Характеристики композитних підлог:
щільність - 1000-2000 кг / м3;
укладка - замковий метод;
перепади підстави - не більше 5 мм;
нагрівання - не вище 40 ° С;
укладка без порогів - до 650м2.
Обидва види покриття мають 100% водонепроникність, широку палітру відтінків і текстур, підходять для використання в побутових і комерційних цілях.

Вініловий або композитний підлогу: який краще
Однозначно відповісти на це питання практично неможливо, адже кожен вид покриття має свої плюси і мінуси. При виборі потрібно обов'язково враховувати особливості експлуатації, а також звернути увагу на країну виробництва, бренд, наявність сертифіката якості.

Магазин Woodler пропонує вашій увазі великий вибір висококласних настилів. У нас великий вибір структур і дизайнів. Ми часто проводимо акції, щоб зробити якісне покриття для підлоги більш доступним для клієнтів.