Террасная доска - це матеріал, який отримує завдяки з'єднанню натуральної деревини, а також різні полімери. Використання сучасних технологій дозволяє створити ідеальний матеріал для наружного застосування, який відрізняється тривалим терміном служби та не вимагає особистого входу.

Разнообразие террасной доски

Коли на сучасному ринку окремих матеріалів з'явилася територіальна доска, вона представляє собою покриття з особистих та екзотичних порід деревини. Новий данний матеріал не був запропонований ідеальним варіантом, внаслідок припадання влади та висихання давал неравномерну усадку.

Второй вид покрытия - термодревесина. Це більш практичне покриття, яке відрізняється довговічністю та практичністю. Також немаловажен красивий дизайн та обширна квіткова гамма, що дозволяє органічно вписуватися в загальний інтер'єр.

Покриття з деревно-полімерного композиту - це ідеальне співбесіда якості та надійності. Гармонічне об'єднання двох матеріалів дозволяє досягти максимальної продуктивності та високих естетичних та експлуатаційних якостей.

Переваги террасної доски

Террасная доска - відмінне покриття, яке добре зареєструвало себе в експлуатації. Середні переваги матеріалу:

пожежна безпека;
привабливий зовнішній вид;
висока екологічність;
стійкість до деформації;
довговічність (покриття прослужить 20-50 років);
стійкість до вицвітання від ультрафіолета;
простота уходу (випуск не потребує покупки спеціальних дорожніх засобів для очищення);
високая термостойкость;
великий вибір декорації та відтенків;
прочная поверхность, видерживающая значительное механическое воздействие;
влагостойкость;
противоскользящая поверхность.
Покриття не боїться від впливу перепаду властивостей і температури. Террасная доска не підвержена появою грибки та плесени. Гладка поверхня абсолютно безпечна для прогулок босиком.

Область застосування покриття

Террасна доска - відмінний окремий матеріал, який все ще застосовується на відкритому повітрі. Він відмінно підходить для навчання будівель терасів на даче або в котеджі. Можливо використовувати його та для криші та літні площі (наприклад, кафе чи ресторан). Недерко можна побачити його і на балконах.

Матеріал ідеально підходить для створення садових дорожек або напольного покриття в теплицях або кольорах. Покриття нічуть не боїться влади, а красота живої природи органічно поєднується з декінгом. За допомогою цього матеріалу можна благоустроїти дитячу або ігрову площадку. Також терасна доска ідеально підходить для створення напольного покриття в беседках.

Не редкостью є і обшивка фасадів домів терасової доської. Подібний декор дозволяє створити елегантний та стильний дизайн. Причали, пірси, площі в басейні - в цих та інших умовах територіальна доска є незамінним покриттям.