ПВХ підлогу можна використовувати як основу під плитку, але для цього потрібно враховувати кілька факторів.

По-перше, важливо підготувати поверхню, на яку укладатиметься ПВХ підлога. Поверхня має бути чистою, рівною та сухою. Найкраще використовувати спеціальні підготовчі суміші для вирівнювання підлоги, щоб отримати ідеально рівну поверхню.

По-друге, необхідно враховувати товщину покриття ПВХ, яке буде використовуватися. Товщина покриття повинна бути достатньою, щоб забезпечити достатню міцність та стійкість під плитку. Зазвичай рекомендується використовувати ПВХ покриття завтовшки не менше 2-3 мм.

Крім того, важливо вибрати правильну систему укладання. Деякі покриття ПВХ можуть бути покладені на клей, в той час як інші можуть бути просто закріплені на поверхні. Необхідно вибрати відповідну систему укладання, враховуючи особливості поверхні та умови експлуатації.

Нарешті, при виборі ПВХ покриття для укладання під плитку, важливо звернути увагу на його властивості, такі як вологостійкість, міцність, стійкість до стирання та ковзання. Також слід враховувати, що покриття ПВХ може бути імітацією натуральних матеріалів, таких як камінь або дерево, і підбирати його відповідно до оформлення інтер'єру.