Пробка - натуральний матеріал, який безпечний для здоров'я дорослих і дітей. Використовувати коркове покриття можна у ванній, кухні та інших приміщеннях. Екоматеріал припаде до смаку тим, хто піклується про навколишнє середовище. Для виготовлення пробки не потрібно вирубка дерев, тому вибір покриття не завдає шкоди природі.

Переваги пробки для стін

Оздоблювальний матеріал застосовується для оформлення інтер'єрів в екостилі. Покриття стін, купити яке можна в Києві, користується популярністю з кількох причин. Натуральні матеріали дозволяють відпочити від навколишнього пластика і створити стильний дизайн.

Основна перевага покриттів - універсальність. Пробки підходять для обробки офісних приміщень (кабінет, кухня) і житлових кімнат (акцентні стіна, ванна). Різноманітність оформлень дозволяє вибрати покриття на будь-який смак і підкреслити характер власника.

Однак переваги пробки на стіну на цьому не закінчуються. Покриття виступає в якості тепло- і звукоізоляційного шару: галасливі сусіди перестануть турбувати, а в будинку буде тепло цілий рік. Що стосується інших особливостей покриття, то потрібно виділити наступне:

збереження привабливого вигляду довгий час (повільне старіння);
високий рівень вологостійкості (матеріал не покривається пліснявою і не деформується);
невибагливість у догляді (стіну можна мити мильним розчином і іншими засобами);
пробка не стане причиною появи або розвитку алергії, оскільки матеріал не накопичує пил;
здатність відновлювати форму після механічних впливів.
Для додаткового захисту пробки на стіні можна використовувати лакове покриття, яке дозволить продовжити термін служби.

Види пробкових покриттів і сфера використання

Пробка підходить для оформлення інтер'єрів ванних кімнат, кухонь і житлових приміщень. Для того щоб обране покриття радувало протягом тривалого терміну, необхідно визначити відповідний вид екоматеріала:

Пробкові рулони. Матеріал підійде для обробки стін у ванній і кухні. Покриття відрізняється стійкістю до вологи, не вбирає запахи і жир. Пробка не горить, тому його використання на кухні вважається одним з найбезпечніших варіантів. Ціна пробки на стіну (Київ) становить від 380 гривень.
Шпалери коркові. Пробка підходить для оформлення житлових і офісних приміщень, де вологість не перевищує оптимальний рівень. Покриття може похвалитися великим вибором візерунків, що дозволяє створити незвичайний інтер'єр.
Пробкові плити. Товщина матеріалу становить до 2 мм, тому настінне покриття використовують для обробки спалень і дитячих. Пробка зберігає тепло і знижує рівень шуму, а складний догляд не потрібно. Ціна настінного покриття - від 570 гривень.
Універсальний матеріал зможе доповнити і прикрасити будь-який інтер'єр, при цьому дозволить заощадити на звуко- і теплоізоляції. Асортимент, що включає більш ніж 30 варіантів, порадує різноманітністю і доступними цінами.