Під час укладання паркету у багатьох господарів виникає питання, як краще покласти будматеріал. Один з найпоширеніших варіантів - ялинкою. Широко застосовуються два методи укладання такого підлогового покриття, як паркет, - французька і угорська ялинка. Зі стилем «угорська ялинка» багато хто з нас знайомі: його можна побачити в старих багатоквартирних будинках. Цей вид укладання паркетної дошки для підлоги був поширеним за радянських часів. Його часто використовували в інтер'єрах концертних залів, музеїв, театрів і т. д.

Сьогодні даний варіант укладання широко використовується під час ремонтних і дизайнерських робіт. Це пов'язано з тим, що угорська ялинка виглядає набагато яскравіше і динамічніше. Чудово підходить для приміщень великої площі, оскільки в такому випадку добре виділяється фактура самого малюнка.

Використання стилю «угорська ялинка» має ряд переваг:

свобода творчості для дизайнера;
великий вибір текстур, квітів і порід дерева паркетної дошки;
можливість підкреслити індивідуальність і оригінальність інтер'єру за рахунок великої різноманітності обробки.
Крім того, перевагою угорської розкладки є максимальна точність. Як результат, власник будинку отримає якісно зроблений і рівну підлогу, який прослужить не один десяток років.

Французька укладання паркету: Особливості та Преимущества

Стиль «французька ялинка» при укладанні паркету має вишуканий і оригінальний вигляд. Завдяки цьому багато виробників будматеріалів почали створювати вже готові паркетні модулі в цьому стилі. На відміну від угорської розкладки, в результаті якої паркет лягає перпендикулярно, при використанні французької елементи укладаються гострим кутом один до одного. Зовнішній вигляд французької розкладки нагадує військовий шеврон.

Сьогодні паркетне покриття підлоги, укладене в цьому стилі, є трендовим, тому його часто використовують в інтер'єрі.

Стиль «французька ялинка» має ряд істотних переваг:

надійність і міцність покриття за рахунок використання якісних матеріалів;
тривалий термін служби, оскільки навантаження на поверхню під час експлуатації розподіляється рівномірно;
можливість купити повний комплект покриття для підлоги;
великий асортимент кольорової гами будматеріалу.
Спосіб укладання паркету французької ялинкою, купити який можна в інтернет магазині підлогових покриттів Woodler, має деякі особливості. Їх важливо враховувати під час укладальних робіт. Так, щоб покриття прослужило не один рік, краще довірити укладання фахівцям. Для розкладки підлогового покриття в такому стилі можна використовувати вже готові плашки відповідного розміру. Можливо штучне зістарювання або тонування планки покриття: це додасть ще більшого вишуканості, оригінальності та краси інтер'єру.

В інтернет-магазині Woodler ви можете вибрати якісні покриття для підлоги за хорошими цінами.