Подобрати кольоровий паркет, який краще всього підходить для вашого будинку - завдання не з простих. З однієї сторони, темні тони додають вашому жиліщу стильний, елегантний і навіть багатий вид. З іншого боку, світлі тони візуально розширюють простір і роблять розміщення більш легким.

У будь-якому випадку, перш ніж зробити вибір, слід показати для себе наступні моменти:

1. Какові сучасні тенденції? Що зараз модно на ринку натурального паркету?
2. Какові ваші личні переваги?
3. Які кольори вимагають більш регулярного обслуговування та чистки - світлі чи темні? Як часто ви готові займатися цим і насколько вимагати або терпіми до гігієни?
4. На яких расцветках царапини видно менше?
5. Є у вас домашні тварини і як майбутнє покриття буде взаємодіяти з ними, а також з можливими продуктами їх жизнедеятельности?
6. Какові розміри кімнат, в які буде вкладений паркет? Сколько света в нее попадает? Какові джерела цього світу? Какой цвет у стен?
7.Как відповідає кольорова паркета з квіткою іншої меблів у вашому домені?

Які сучасні тенденції у натуральному напольному покритті?

2018 рік станет годом темного натурального паркету, т. е. паркета кольору еспрессо, кава, темного ореха, ебенового дерева, венге та т. д. Чем темніше, тем краще! Також актуальними будуть натуральні та теплі жовті відтенки бамбука та білого дуба, а також сері та білі кольори.

Але лише тому, що темні відтенки зараз в режимі, вовсе не означає, що вони є найкращим вибором для вашого будинку. Наш совет - попередньо всього доведіть своєму лічному смаку та світовому розвитку, щоб створити житло, де ви будете почувати себе комфортно.

Натуральний паркет і грязь.

Права замикається в тому, що паркет з більш світлими тонами вигідно закриває грязь, пил, волоси, царапини та мелкие пошкодження. У той час як з темними відтенками всі наоборот. Інші слова, яскравий світлий натуральний паркет ставить вашим союзником, якщо ви не дуже хочете заморочуватися з постійними уборами та чистками. А ось темна палітра паркету може допомогти вам налаштувати вже на третій день. Якщо ви все ще не хочете, щоб ви не хотіли саме темний паркет, не вибирайте, що близько до чорного, зупиняйтеся краще на відтенках, наприклад, темного ореха.

Іншим трюком, який ви можете змінити, є використання паркетного лаку з матовим або сатиновим ефектом. З цими лаками грязь, царапини, вмятини та неровність будуть виглядати гораздо незалежно, незалежно від кольорових паркетів.

І, конечно, особливо важливо регулярно проводити збірки. З цим нічим не поделаешь - красота вимагає жертв.

На паркеті якого кольору легче побачити царапини?

На темних відтенках натурального паркету карапіни видно гораздо більш четко і звітно, особливо якщо матеріал підвергається додатковій тоніровці для досягнення більш інтенсивних та темних відтенків. У цьому випадку, якщо ви хочете зберегти свій паркет завжди в ідеальному стані, у вас залишається тільки одне рішення - регулярна тоніровка та лакірування напольних покриттів, наприклад, кожні 3–4 роки.

Натуральний паркет і домашні тварини.

Які кольори натурального паркету краще всього підходять для спілкування з домашніми тваринами? Визначено яскраві та світлі кольори. Причина предельно очевидна - вони краще прямують карапіни. Якщо ви вибрали темний паркет для свого будинку, ми рекомендуємо додавати додатковий шар поліуретанового лаку. Це зробив ваш паркет менш восприимчивым к износу і царапинам.

Як повлює квітка паркету на відтворення жилля?

Як правило, чорні та темні кольори візуально зменшують простір, у той час як білі, сері та жовті тони додають приміщення більш просторому виду. Це правило працює майже завжди, правда, варто вчитися, що наше відтворення простору визначає співвідношення кольорів полів, стен і потоків, а не тільки квіток одного напольного покриття.

Якщо ви віддаєте перевагу темному паркету, то не вистачаєте того, що ваша кімната буде виглядати занадто маленькою та узкою, найкраще, що ви можете зробити, це додайте в кімнату більше світу. Більші вікна та стеклянні вхідні двері обов'язково допомагають вам у цьому способі.

Як вибрати кольорову паркетку в залежності від кольорів меблів і наоборот?

Верте або ні, майже весь темний і світлий натуральний паркет може успішно сочетаться з майже всіма кольорами меблів. Основна причина цього замикається в тому, що естетичні кольори натурального паркету самі по собі нейтральні.

Не так просто комбінувати меблі з паркетом красноватих відтенків, наприклад, красного дерева. Ми не радимо вам використовувати натуральний паркет таких квітів. Во-первих, тому що цей відтенок вже давно вище з мод. І тому, що паркет червоних відтенків не створює синергії з іншими об'єктами в кімнатах, а, набороть, воює з іншими кольорами для уваги. Якщо мебель у вашому домені спроектована в красних або красних тонах, щоб краще всього зупинитися на натуральному паркеті з коричневими відтенками, такими як паркет з грецького ореха.

Як найкраще успішно сочетать цв