Пробковий дуб, а точніше його корабель - саме з цього матеріалу виготовляється данне покриття. Матеріал не горить, структура містить безліч яєць, які заповнені вмістом кислоти та азоти. Благодаря цьому покриттю є дуже маленький вес, дуже підкріплене і відмінно зберігається тепло.

Матеріал

Є кілька видів, які відрізняються за своїм складом:
Цельно шпонный. Даний вид покритий шпоном з однієї сторони.
Агломерат. Крошка, яка спрессована.

Смешанный. У складі присутній і крошка і шпон.
Самий високий якісний та естетично ціний володіє цілком шпонним видом. Є різні способи укладання.

Плаваючий

Структура і форма такого типу пола дуже напоминает ламінат. Крепления у нього є суттєвими з подібних замків, самі доки не прикріплюються до напів, тому данний варіант носить таке ім'я.

Під клей

Панелі ізготавляються у вигляді пліт різного розміру. Це попередньо виготовлений матеріал для монтажу якого необхідний спеціальний клей. Оба варіанта виробляють більшість виробників. Не рекомендується використовувати пробковий пол, виготовлений у Китаї. В основному при виробництві застосовуються відходи з небезпечними додаваннями.

Інструменти для роботи:

- Резак.

- Линейка;

- Карандаш;

- Рулетка

- Салфетка;

- Мел;

- Валик з велюра;

- Резиновий молоток.

Підготовка:

Для укладання потрібно ровний пол. Це можна отримати кількома способами:

- Фанера (влагостойкая);

- Бетонная стяжка;

Фанера використовується на пошту, де є лаги. Після креплення, листи потрібно шліфовати. При використанні лінолеума, не потрібно стелити підложку. Самый распространённый вариант - стяжка. Після того, як вона висохне, згодиться гідроізоляція, а потім підложка.

Спосіб із застосуванням клеї

У разі, коли потрібно листи починати складати з центральних кімнат. Сначала робиться розмітка. Где пересекаються діагоналі поля, там і знаходиться центр. Для приклеювання матеріалу слід нанести клей на повний зубчастий шпатель, не потрапляючи його 30 хвилин. Після цього клей наноситься на плитки і вони складаються на пол. Для досягнення ідеального рівня можна використовувати резиновий молоток. Якщо лишній клей виходить наружу, його слід видалити розчинником. Якщо в приміщенні нормальної вентиляції, через два суточні клеї повністю висохнет.

Плавающий пол

Перший ряд збирається торцами досока друг к другу. Дуже важливо, щоб наступний ряд був зміщений у відповідності до першого на 50 відсотків від довгих листів. Так здатний намного проще і займається нашим меншим часом. При такому методі потрібно обов'язково користуватися підлогою, яка працює як амортизатор, захищає матеріал від пошкоджень. Після цього пів необхідно покрити лаком, це захистити пол від влади та збільшити термін експлуатації. Так же рекомендується прокладати какую - або тканину між поломою та ножками меблів. Резиной користуватися не рекомендується, в той час як залишаються сліди.