Функціональна тераса - прекрасне місце для літніх вечері та барбекю. Приподнятая над рівнями земної площі, яка і є основою тераси, може бути відкритою або з кришею, обмеженою забороною або повідомленням без нього. Террасна конструкція може бути пристрійною до дому або розташованою окремо, плоскою або багатоуровневою.
Рассмотрим найпопулярніші види террасів та їх навчання. Це можна визначити, якщо ви запланували будівництво на дачній ділянці або вдома.
Закритая терраса: віддих і в жару, і в мороз.
Полностью закрытая терраса - це сооружение со стенами и крышей. Располагают ее еще как отдельное здание, но и вариант рядом с домом тоже достаточно распространен. Закрита конструкція такої тераси дозволяє не вчиняти капризи погод: навіть дождь не розміщує хорошого віддиху.
Одним з недостатків закритих майданчиків можна вважати обмежену інсоляцію. Якщо залишити завершені програми без стеколу, це спасет від недостатнього освітлення та удушення. Но в такому вирішенні через іншу небезпеку - вільний доступ населених. Комаров і його людство не враховують найкращих приємних представників тваринного світу, тому що укуси, інфекції та порції продуктів значуще знижують якість життя та негативно впливають на рівень комфорту.
Виходом з ситуації станет установка москитних секторів або роздільних стеклянних фасадів. Роздільні панелі також уберегуть мебель від рівня, туманів і росів, які підвищують рівень власності в повітрі. Чрезмерна сировина може повернути дивані, кресла та подушки.
Не дуже практично, але естетично привабливе рішення - використання текстильних драпіровок та шторів. Від дождя вони вас, конечно, не захищають, але не можна створити романтичне настрій і приховати від назойливих взглядів занадто любопитних соседей. Додатковим хлопотамом буде необхідність періодичної марки, так як тканинні завіси накаплюють пил і грязь.
Застеклена тераса: простір і світло.
Компромісом між стенами та відкритою площею є застеклені тераси. Багато світла, можливість любоватися садом, пошук нічого не обмеженого простору - значні переваги такої конструкції. Единственный, но существенный, недостаток такой террасы - духота в солнечный день.
Нову проблему досить просто вирішити пристроєм роздрібних або складних перегородків. Кількість може варьироваться від однієї до трьох. Поочередно відкриваючи ту чи іну стену, ви забезпечуєте приток свіжого повітря.
Полуоткрытая терраса: уютний уголок.
Полуоткрытые терраси без стен зазвичай обмежені в розмірах. Це прекрасне місце для відпочинку у хорошій погоді: свіжий повітряний та сонячний світло, що розсіяно проникають у кожен уголок. Якщо ще і кришу зробити з прозорих матеріалів (органічного стекла або полікарбонату), то ввечері можна спостерігати за зірками.
Визуальним барьером від чужих глаз може бути стаття текстильних завісів або в'яжучих рослин. Перед ненадійністю меблів варто закрити влагопромислові чехлами або забрати в захищене приміщення.
Є ще одна різновидність напівкритої тераси - з стенами, без криш. Іх строят у вітряних місцях або, коли поруч досить людно. Для стен використовують камень, бетон, дерево. Як варіант можна навчати решетку, декоративні декоративні ліани.
Відкрита тераса: практично і бюджетно.
Бюджетний варіант, який не потребує значних потужностей для навчання - це відкрита тераса без потоку та стена. Хорошо обладнана площадка із забетонірованим полом прекрасно підходить для відпочинку. На нем розміщують садові меблі, вазони з кольорами, зонти та інші декоративні аксесуари.
Як варіант, в повному обсязі може бути вистлан дерев'яними досками або гравієм. Меблі для відкритої тераси, прийнятні з металу або пластики, вони не портятся під воздействием погодних факторів. Якщо вам потрібна дерев'яна мебель, для її необхідної обробки спеціальним захисним складом від гніїння. Не забудьте на ночі і перед тим, як заносити в будинок подушки та пледи.
Рядом з такою терасою нередко встановлюють мангал, барбекю або строят печ. Відкриті площі практично можна знайти поруч із басейном. Иногда их устраивают на крышах зданий.
Варіантов багато, вибирати вам. Живіть у комфорті та приємному вам відпочинку.