Ламінат можна встановити під керамічну плитку, але це не рекомендоване рішення, оскільки керамічна плитка на ламінаті може призвести до кількох проблем.

По-перше, керамічна плитка на ламінаті може стати слизькою, особливо якщо на поверхні буде наливатись вода. Це може призвести до падіння та травмування.

По-друге, керамічна плитка має твердішу поверхню, ніж ламінат, що може призвести до того, що при ходьбі на керамічній плитці буде створюватися додаткове навантаження на ламінат, що в свою чергу може призвести до його деформації.

По-третє, за наявності щілин між плиткою та ламінатом, може проникати волога, що може призвести до руйнування ламінату та пошкодження його структури.

Якщо ви все ж таки хочете встановити керамічну плитку на ламінат, важливо вибрати якісний та міцний ламінат, який може витримати навантаження від керамічної плитки. Також рекомендується встановити підкладку з піні або такого матеріалу, яка може зменшити навантаження на ламінат.

Але в цілому, найкраще встановлювати керамічну плитку на підготовлену бетонну підлогу або на міцні дерев'яні підстави, а не на ламінат.