Паркетна доска - востребований вид напольного покриття з натурального дерева, що використовується переважно в жилих приміщеннях. Паркетну доску цінують за благородний зовнішній вигляд, що зберігає природний древесний малюнок.

Нове ключове перевагу сучасного матеріалу - відсутність необхідності проводити додаткові операції: шліфування, циклевку, додаткове покриття лаком. Парк працює з заводу в повністю готовому до укладання відео. Головне - правильно закрепити доску і грамотно за нейтралізувати. Матеріал демонструється так само легко, як і складає. Це одне з незначних напольних покриттів, яке можна зняти та зменшити на новому місці без потери власних засобів - і так кілька разів.

Особливості.

Ізнаночний - стабілізуючий, товщиною близько 2-3 мм. В основі зазвичай - цельна еловая планка. Він робить паркет стійким до деформації.

Волокна дозування в кожному слої доступна перпендикулярно: завдяки цьому паркетна доска залишається стійкою до температурного перепаду, до зміни рівня власності. Даже проліта на повну жидкость практично не змінює форми паркету: перпендикулярна конструкція слоєв не дає доске розширюватися. Розміри змінюються лише в поперечному виробництві. Завдяки цьому паркетній дошці можна також стелити «теплий пол» - за умови, якщо температура поверхні не перевищує 27 градусів Цельсії.

Переваги та недостатки.

У відлічі від класичного масівного паркету, паркетна доска з багатослойною структурою має наступні переваги:
- Сучасні виробники пропонують великий вибір відтенків та фактур.

Недостатки теж є, але досить услові. Наприклад, термін служби паркетної доски - близько 25 років, а класичний паркет служить до 100 років. Кількість шліфовок приклеєної доски обмежено - для всієї експлуатації дозволено до трьох. Не приклеєне можна не шліфовати: досить замінити пошкоджений участок. Тому краще купувати матеріал з невеликим запасом.