Вінілові підлоги

Фильтры

Код товару: 49055-01

Вінілова підлога Ado Concrete Stone Series 4000


477 грн

На складі

..

Код товару: 49056-01

Вінілова підлога Ado Concrete Stone Series 4010


477 грн

На складі

..

Код товару: 49057-01

Вінілова підлога Ado Concrete Stone Series 4020


477 грн

На складі

..

Код товару: 49074-01

Вінілова підлога Ado Concrete Stone Series Click 4000


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49075-01

Вінілова підлога Ado Concrete Stone Series Click 4010


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49076-01

Вінілова підлога Ado Concrete Stone Series Click 4020


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49058-01

Вінілова підлога Ado Exclusive Wood Series Click 2000


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49059-01

Вінілова підлога Ado Exclusive Wood Series Click 2010


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49060-01

Вінілова підлога Ado Exclusive Wood Series Click 2020


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49061-01

Вінілова підлога Ado Exclusive Wood Series Click 2030


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49062-01

Вінілова підлога Ado Exclusive Wood Series Click 2040


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49063-01

Вінілова підлога Ado Exclusive Wood Series Click 2050


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49064-01

Вінілова підлога Ado Exclusive Wood Series Click 2060


1 010 грн

На складі

..

Код товару: 49071-01

Вінілова підлога Ado Metallic Stone Series Click 3000


1 118 грн

На складі

..

Код товару: 49072-01

Вінілова підлога Ado Metallic Stone Series Click 3010


1 118 грн

На складі

..

Код товару: 49073-01

Вінілова підлога Ado Metallic Stone Series Click 3020


1 118 грн

На складі

..

Код товару: 49052-01

Вінілова підлога Ado Metallic Stone Series Dry Back 3000


570 грн

На складі

..

Код товару: 49053-01

Вінілова підлога Ado Metallic Stone Series Dry Back 3010


570 грн

На складі

..

Код товару: 49054-01

Вінілова підлога Ado Metallic Stone Series Dry Back 3020


570 грн

На складі

..

Код товару: 49065-01

Вінілова підлога Ado Pine Wood Series Click 1000


1 010 грн

На складі

..

Вінілові підлоги

Вінілові покриття для підлоги: особливості застосування та основні переваги

Вінілові покриття вже давно завоювали популярність серед покупців. Найперший вініловий підлогу був винайдений ще в 30-х роках минулого століття. А вже через двадцять років він вийшов на перші позиції з продажу серед інших еластичних покриттів. Різні переваги таких підлогових покриттів досі утримують вінілові підлоги в числі популярних. Але, звичайно ж, є і експлуатаційні особливості матеріалу при використанні в приміщеннях різних типів.

Особливості структури вінілових підлог

Вінілове покриття для підлоги багатошарове. У його структурі:

  • перший шар складається з набору компонентів, серед яких є подрібнена кам'яна основа, пластифікатор і підкладка з вінілу. Остання виконує естетично-захисну функцію, об'єднуючи властивості матеріалів;
  • середній шар призначений для декоративної привабливості. В обов'язковому порядку тут є прозора сонцезахисна плівка. Вона захищає малюнок покриття від негативного впливу УФ-випромінювання;
  • верхній шар відрізняється прозорістю. Він захищає поверхню покриття від різних пошкоджень.

Переваги вінілових підлог

Установка вінілових підлог в будинку - відмінне рішення для багатьох сімей. Подібне покриття для підлоги володіє великою кількістю переваг. В першу чергу, варто відзначити різноманіття варіантів дизайну. Вінілові покриття характеризуються багатством забарвлень і малюнків поверхонь. Можна по-різному компонувати різний дизайн таких виробів, створивши унікальний візерунок. Якщо ви виберете друкований вініл, то ви зможете відтворити в своєму будинку вид підлог з каменю або деревини.

Експлуатація матеріалу в буквальному сенсі не вимагає від власника витрат. Ніякої особливий догляд за ними не потрібно. В першу чергу необхідно видаляти пісок і інший бруд з їх поверхні, а потім робити вологе прибирання з можливістю різних чистячих засобів.

Ще одна важлива перевага - це водонепроникність. Тому вінілові підлоги відмінно підходять для використання на кухні, у ванній кімнаті, пральні або передпокою. Вінілові підлоги відрізняються зручністю. За ним не холодно ходити взимку босоніж, а також вони забезпечують приємний тактильний контакт. Деякі вінілові матеріали додатково оснащені м'яким верхнім шаром, завдяки якому ходити босоніж ще приємніше.

Варто відзначити і фінансову сторону питання. Вінілові підлоги досить недорогі. З сучасного асортименту магазинів можна підібрати економ-варіанти або більш дорогі вироби. Вінілові підлоги неймовірно міцні. При правильному укладанні і догляді таке покриття може прослужити в середньому 10-20 років. Міцність покриття залежить від виду матеріалу. прийнято розрізняти:

  • однорідні і композитні вироби - це цілісні покриття, колір яких проникає через всі шари. Завдяки цьому досягається їх висока стійкість до різних подряпин і пошкоджень;
  • друковані вінілові покриття - мають гарну міцність.

Вінілові підлоги відрізняються стійкістю до плям. Вони мають додатковий зносостійкий шар (прозорий), який виконує роль поверхневого бар'єру, що захищає покриття від різних плям. Матеріал легко можна очистити, він невибагливий у догляді. Також подібні покриття досить прості в настилі. Монтаж вінілових покриттів можна проводити власноруч або скористатися допомогою майстрів.

Недоліки вінілових підлог

Незважаючи на досить великий список достоїнств, вінілові підлоги мають і свої особливості. Основна - негативний вплив екологічного плану. У складі матеріалу містяться летючі речовини органічного типу, поступово виділяють різні токсичні випари в процесі експлуатації. Це може стати причиною появи захворювань у людей з поганим імунітетом або алергіків. Вінілові підлоги не схильні до биоразложению. Тому існує екологічна проблема відходів.

При установці вінілового статі важливо ретельно підготувати поверхню. Вона повинна бути гладкою і рівною. Інакше вініл може пошкодитися від дрібних деталей. На жаль, є ризик утворення плям з хімічним походженням. Матеріал досить чутливий до колірного зміни, якщо покриття вступає в контакт з гумою. Тому слід уникати килимів, у яких каучукова підкладка.

Види вінілового покриття

Вінілове покриття для підлоги представлено в трьох варіаціях. Серед них: плитка, листи або паркет. Кожне з них по-своєму зручно і практично.

Вінілова плитка є оптимальним варіантом для будинку. Вона здатна імітувати текстуру деревини, натурального каменю або плитки з кераміки. Вона неймовірно міцна і надійна. Додатковий шар з поліуретану спрощує догляду за покриттям. Вінілова плитка відмінно протистоїть ударам і іншим механічних впливів, а також дії агресивних хімічних речовин

Вінілові листи можуть імітувати дерев'яну або бамбукову структуру. Зовні таке покриття нагадує дерев'яні прямокутні дошки. При використанні вінілових листів підлогу буде ідеально нагадувати поверхню з дощатим покриттям. Продається таке покриття в рулонах різної ширини, а також з підкладкою, яка може бути з повсті або скловолокна.

Вініловий паркет зовні максимально наближений до стандартного дерев'яного. Його випускають у вигляді квадратообразной плитки або в форматі паркетної дошки. В основі матеріалу - шестишарові структура, яка забезпечує його надійність і міцність.

Застосування вінілових підлог

Вінілові покриття для підлоги неймовірно популярні. Їх можна використовувати як в квартирах, так і в котеджах. Часто їх можна зустріти в комерційних об'єктах - офісних приміщеннях, клініках і торгових центрах, магазинах, держустановах, вокзалах і аеропортах.

При виборі вінілового статі пам'ятайте, що він може мати три види поверхні: глянсову, матову і структурно-шорстку. Перша відмінно підійде для будинку: дитячої, спальні або вітальні. Матовий вініловий підлогу відмінно експлуатується на кухні, ванній або передпокою. А ось шорстка поверхня покриття відмінно підійде для приміщень з високою прохідністю.