Одним з найпопулярніших видів сировини для зовнішнього облицювання є терасна дошка. Найчастіше її використовують для оздоблення фасадів. Свою популярність матеріал заслужив відмінними експлуатаційними якостями і стильним зовнішнім виглядом. Купити терасну дошку на облицювання може кожен бажаючий, адже виробники пропонують великий вибір різних варіантів в самих різних цінових категоріях.

Переваги облицювання терасної дошкою
Популярність облицювання терасної дошкою можна легко пояснити великою кількістю переваг матеріалу:

Швидкість і простота монтажу, при якому цвяхи та інші елементи кріплення просто не потрібні. А це означає, що зовнішня естетика не порушується.
Терасна дошка не потребує особливого догляду, а значить експлуатаційні витрати значно знижуються.
Завдяки відмінній циркуляції повітря, терасна дошка виключає можливість появи цвілі і інших несприятливих явищ.
Універсальність застосування - можна купити терасну дошку для забору, обробки приватного будинку, альтанки, гаража, офісу, готелю та інших будівель.
Демократична вартість (у порівнянні з іншими подібними матеріалами обробки)
На окрему увагу заслуговують чудові експлуатаційні властивості. Терасна дошка відрізняється довговічністю: термін її експлуатації може перевищувати 30 років. Вона характеризується антиковзаючою поверхнею, приємними тактильними властивостями, досить високим рівнем стійкості при різних температурних режимах, а також міцністю і практичністю.

Особливості застосування дошки
Купити терасну дошку на облицювання різних поверхонь - популярний варіант в нашій країні. Спочатку цей матеріал використовувався для зовнішніх робіт, а тому до нього були пред'явлені серйозні вимоги. Завдяки вдосконаленню технології діапазон властивостей розширився, так що терасна дошка може використовуватися як в зовнішніх, так і внутрішніх роботах. Серед найбільш популярних варіантів застосування варто відзначити:

відкриті тераси;
Оздоблення фасадів;
обробка басейнів, набережних і пірсів;
доріжки і містки;
створення навісів;
обробка балконів;
спортивні споруди;
обшивка лазень і саун;
ігрові майданчики і кімнати для дітей:
також можна купити терасну дошку для забору.
Терасну дошку можна кріпити самостійно або довірити це професіоналам. Подібний матеріал монтується двома способами: закритим і відкритим. При виборі відкритого методу слід попередньо зафіксувати дерев'яні лаги по периметру території, яку ви плануєте облаштувати. Для фіксації дощок слід використовувати надійні кріплення.

Також можна монтувати дошки закритим способом при попередній підготовці підстави. Найкраще робити це на бетонній поверхні, яка виключає горби і западини. За допомогою такого підходу створюється необхідний нахил, під яким не накопичується зайва волога.

Терасна дошка купити за найкращою ціною в Києві.