Одне з найпопулярніших виробів, вольних людей при виборі напольного покриття - світлий або темний ламінат, відгуки та рекомендації від сучасних користувачів. Конечно, однозначного відказу на питання нет, якщо вибрати колір є делом смаку. Немає декількох безпроблемних рекомендацій, які можна визначити.

Разводы и пыль на светлом и темном ламинате

Якщо вибирати ламінат з точки зору наявності слідів від розводів після вибору, краще зупинитися на світлому покритті. Разводов на нем не видно - розводить, що якщо поверхню глянцевої і дуже добре відбиває світ. У цій планеті світлий ламінат з текстурованою або матовою поверхнею краще темного - по краєвих мережах, про це з'явилися відгуки власників.

На світлій поверхні також не дуже замінний пил та м'який мусор у вигляді шерсті, ворсинок або ніток. На темному тлі вони проглядають звітно і видимі видання - огляд буквально буде залишатися на них.

Світлий або темний ламінат - вибір в залежності від розміщення

Достатньо багато стереотипних виступів про цвіте пола в певному типі приміщень. Вони не обмежені практично, тому можна описати наступні рекомендації:

• ламінат світлих, наближених до білого тону, створює пошук холодної стерильності. Це не зовсім підходящий варіант для житлових кімнат;

• світлий ламінат візуально розширює кімнату. Хорошо підходить для готельного, кухонного, дитячого;

• темний ламінат більш «теплий» (за візуальним відтворенням). Він добре підходить для спалень, а також для зони відпочинку в офісі;

• темна гамма квітів підходить для охочих, так як цей ламінат здатний трохи приховувати сильні забруднення.

З точки зору управління простором, темний ламінат візуально «розширює стіни», світлий - збільшує висоту потоку, поєднання темного та світлого дозволяє ефективно зонірувати простір у квартирі, домені або на іншому об'єкті.

Темний і світлий ламінат у поєднанні з предметами інтер'єру

Читаючи про світлий або темний ламінат відгуки, можна додати ще до кількох практичних виводів. Так, при виборі темного ламінату потрібно розмістити в кімнаті мебель, яка світліше пола на 2-3 тони. Зазвичай, звичайно, повинні бути темніші ламінати, але якщо останній за квітами наближається до чорного, потрібно встановити твердий аналогічний колір, але не з легкими порогами та наличниками. Це, природно, не керівництво до дії: завжди потрібно відталкатися від власного відтворення квітів, смаків та умов. Головне, вибирати якісний ламінат - і тоді його колір буде мати далеко не головне значення