Паркет відноситься до класичного підлогового покриття. Але на зміну йому приходять все нові матеріали: вініл, ламінат, плитка. За рахунок величезного розмаїття ці підлогові покриття користуються великим попитом. Але це не означає, що паркетна дошка для підлоги пішла в минуле. Навпаки - вона викликає все більший інтерес з боку споживачів.

Паркет, як і одяг, прикраси, теж змінюється в залежності від вимог моди. Це відноситься не тільки до властивостей матеріалу як такого, а й колірній палітрі. Раніше в моді були темні і світлі тони підлогових покриттів. Сьогодні більшість дизайнерів інтер'єру вибирають такі варіанти:

Вибілений паркет. Один з варіантів світлих відтінків. Під вибіленим паркетом розуміється не гладке біле дерево, а состаренная паркетна дошка, з-під якої проглядає темна деревина.
Світлі тони. Створити повітряне і легке настрій в приміщенні можна за допомогою паркету такого відтінку. До того ж білий колір візуально збільшує простір. Для цього прекрасно підходить паркетна дошка з ясена, клена, бамбука.
Медові кольору. Тепла колірна гамма трохи виділяється на тлі світлих відтінків. Крім того, цей модний колір може зайняти лідируючі позиції на кілька років вперед.
Сіра гамма. Купити паркетну дошку або ламінат сірого відтінку, значить, бути в тренді. Сірий колір - нове слово в класиці. Він доречний не тільки для паркету, але і для інтер'єру в цілому, оскільки вважається універсальним відтінком.
Сірий і бежевий (сіржевий). Такий колір буде відмінно гармоніювати з холодними і теплими тонами. Сіржевая паркетна дошка, купити яку можна в Україні, додасть кімнаті затишку і комфорту.

Крім колірної гами, модні тенденції 2020 року визначають обробку паркетної дошки - популярними є сатиновая і атласна. Остання відмінно приховує недоліки, в той час як глянець їх підкреслює.

Укладання паркетної дошки

У 2020 році при укладанні паркетної дошки дизайнери рекомендують дотримуватися двох технологій - шеврон і ялинка. Не менш популярним буде такий варіант, як разношір. Для цього методу використовується паркетна дошка різної ширини.

На сайті інтернет-магазину Woodler представлений широкий асортимент паркетної дошки, ціна на яку порадує своєю доступністю. У каталозі можна вибрати найпопулярніші відтінки. Завдяки фото легко побачити, як буде виглядати той чи інший колір. Однак при виборі найбільш підходящого відтінку паркету варто в першу чергу орієнтуватися на інтер'єр кімнат.

Оформити покупку можна на сайті або при відвідуванні наших магазинів, які знаходяться в Києві та Одесі. Доставка товару по всій території України. Оплатити товар можна готівкою. Для юридичних осіб можливий безготівковий розрахунок з виставленням рахунку-фактури.

Вибирайте ексклюзив! Вибирайте Woodler!