У розмаїтті підлогових покриттів досить легко заплутатися. Одне з найулюбленіших у покупців - модульний паркет. Це готовий модуль, який має малюнок. При укладанні модулів на підлогу утворюється ідеальне і рівне зображення. Візерунок модуля можна підібрати самостійно в каталогах виробників або відвідавши онлайн-магазин.

Модульний паркет і його особливості
Будь-паркет являє собою матеріал для підлоги, який складається з тонких дощок з натуральної деревини. Модульне покриття являє собою матеріал, що складається з підкладки, а також лицьового шару. Останнім здатний імітувати складний візерунок. Найчастіше такий паркет виготовляється з масиву дуба або горіха. Кожен елемент має квадратну форму.

Основна відмінність модульного паркету від звичайного «побратима» - наявність вже готового малюнка, зібраного в заготовки. Зображення може бути виконано з дерева однієї або різних порід. У деяких можуть бути вставки з каменю та інших матеріалів.

Паркетна дошка купити за найкращою ціною в Києві дозволить створити унікальний інтер'єр в приміщенні. Модульний паркет надає можливість зібрати не тільки який-небудь одноманітний малюнок, але і створити унікальну картину, надавши квартирі або офісу свою родзинку.

Переваги модульного паркету
Паркетна модульна дошка стає все більш популярною серед покупців. Секрет її успіху можна легко пояснити великою кількістю її переваг:

екологічність і натуральність;
хороший показник збереження тепла;
висока міцність;
можливість шліфування і покриття лаком;
довговічність (якісний паркет прослужить більше 20 років);
хороший показник ударопрочности;
безпеку укладання навіть в дитячих кімнатах;
не видані різних звуків при ходьбі;
досить рідко вимагає спеціального ремонту.
Якщо вам потрібна паркетна дошка купити за найкращою ціною в Києві, варто звернути увагу саме на модульний варіант, оскільки він найбільш зручний в укладанні. Монтаж відбувається швидше і простіше. А завдяки використанню сучасних технологій підлогове покриття знаходить високу міцність, надійність і стійкість до зовнішніх подразників.

Наш онлайн-магазин пропонує вашій увазі кращі варіанти модульного паркету. У нас ви знайдете кращий асортимент і доступні ціни. Ми завжди раді новим клієнтам, тому забезпечуємо якісний сервіс.