Пробка - підлогове покриття, що володіє легкістю, еластичністю і міцністю. За рахунок свого особливого будови цей матеріал має виняткові характеристики. Структура пробки пориста, наповнена киснем і азотом. Одне з головних її достоїнств - влагонепроницаемость.

Завдяки такій будові покриття для підлоги з пробки набуває свою початкову форму після несуттєвого впливу. До інших переваг можна віднести звуко- і теплоізоляційні характеристики. Також серед переваг коркового статі, купити який можна на сайті магазину Woodler, виділяють:

гипоаллергенность;
матеріал не піддається гниттю;
пробка має антистатичні властивості, завдяки чому стать не електризується і на ньому не накопичується велика кількість пилу;
корковий матеріал невразливий для цвілі;
огнеустойчив.
Великий вибір коркового покриття для підлоги, купити який можна в Україні, дає можливість створити унікальний інтер'єр, приємну атмосферу затишку і комфорту в будинку або квартирі.

Коркове покриття: властивості і характеристика

Завдяки універсальним властивостям пробка перевершує інші матеріали, які використовуються як настінні або підлогові покриття. Її виробляють з дубової кори -ретельний перемелюють і обробляють у спеціальній печі. Після цього матеріал пресується, армується смолою і деревної пилом. До особливостей коркового покриття можна віднести його довговічність.

Незважаючи на різні переваги матеріалу, є певний нюанс: пробкові підлоги в Києві коштують набагато дорожче, ніж паркет або ламінат. При цьому пробка - чудовий матеріал для внутрішньої обробки приміщень. З огляду на високу вартість такого покриття, ведуться розробки по створенню штучного аналога. Однак вони поки не увінчалися успіхом.

У більшості випадків пробку використовують в якості підлогового покриття, що не дивно, адже матеріал дуже стійкий до зовнішніх і фізичних дій. Тому його вже давно поставили в один ряд з такими матеріалами, як керамічна плитка для підлоги і паркетна дошка.

Доглядати за корковим покриттям досить легко. Його можна пилососити і мити миючими засобами. Однак уникайте абразивних миючих засобів. При митті краще використовувати швабру і напіввологу ганчірку.

Де купити пробкові покриття для стін і підлоги

Практично у всіх будівельних магазинах можна знайти підлогове покриття з пробки. При цьому важливо звернути увагу на його вартість: дуже низька ціна повинна насторожити.

На сайті магазина Woodler представлений широкий асортимент коркового покриття для підлоги і стін. Тут можна вибрати підходящий варіант як за ціною, дизайну, так і колірній гамі.

Щоб оформити покупку, досить клікнути по вподобаному матеріалу і відправити його в «Кошик». Якщо хочете особисто подивитися на покриття, запрошуємо в наші магазини, які знаходяться в Києві та Одесі. Тут ви зможете ближче ознайомитися з продукцією та підібрати необхідний товар.

Доставляємо по всій території України. Оплата можлива готівкою і за безготівковим розрахунком.