Плінтус представляє собою декоративний та функціональний елемент любовного інтер'єру. Він дозволяє створити гармонійний та стильний зовнішній вигляд приміщень, прихованих при цьому всіх комунікаціях. Він підходить для любого виду напольного покриття та поєднується з будь-яким видом інтер'єру.

Особливості плінтусів
Сучасні виробники пропонують широкий вибір плінтусів з найрізноманітніших матеріалів:

Дерева;
Мдф;
Пластика;
Поліуретана;
Металла.
Плінтус виконує декоративну роль, він допомагає згладити стик між настінним та напольним покриттям. До того часу він вже не дозволяє грізи та пили скаплюватися в щелях між стенами та полом, що означає, що покриття обретає довговічність.

При виборі плінтуса слід орієнтуватися на такі показники як практичність, екологічність та естетичність. Стоїть брати в розчет і виробника, і вартість продукції. При виборі плінтусу також варто звернутися до уваги на матеріалі та кольорі.

У нашому магазині ви знайдете найкращі плінтуси для пола за доступними цінами. У нашому асортименте представлена ​​продукція відомих брендів, товарні групи постійно оновлюються моделями з останніх колекцій. Ми гарантуємо якісний сервіс та биструю обробку заказу, а також забезпечуємо доставку по Україні.