Додайте товари до списку бажань
0

Ламінат з фаскою

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Фаска – скошений край ламінованої дошки з додатковою обробкою за допомогою воску та водовідштовхувальних складів. Фаска може проходити по краях довгої сторони ламелі або по периметру з усіх боків.

Спочатку споживачеві був доступний лише ламінат із фаскою. Виріб випускався як альтернативний матеріал паркетної дошки. Наявність скосів посилює схожість ламінату та паркету. Крім цієї особливості, покриття з фаскою відрізняється кращими амортизаційними властивостями та посиленим вологозахистом.

Переваги ламінату з фаскою

Візуальна імітація шляхетних деревних порід - не єдина перевага панелей, що ламінують, з фаскою. Наголошується ще кілька плюсів:

  • Не потрібно вирівнювати підлогу. Поверхня може бути небездоганною, похибки нівелюються відстанню між панелями.
  • Гарні амортизаційні характеристики. Фаска перешкоджає прогинання покриття під вагою важких меблів, розходження швів від навантажень.
  • Зорове розширення простору. Ефект збільшеної площі створюється з допомогою об'ємного візерунка.
  • Немає різниці в товщині дощок. Дефекти та недоліки покриття для підлоги візуально згладжуються.

Мінус ламінованої підлоги з фаскою

Недоліки ламінату з фаскою також є. Можна виявити такі мінуси:

  • Вартість. Для покриття з фаскою ціна вища, ніж у звичайних панелей. Висока ціна ламінату з фаскою обумовлена складністю технології виготовлення. Для вдавлювання країв кожної дошки використовується метод вальцювання.
  • Складність догляду. Така підлога більш примхлива у догляді. У зоні заглиблень може накопичуватися пил, дрібні частинки. Ідеально гладку, рівну поверхню легше мити, ніж матеріал з поглибленнями.
  • Чутливість до вологи. Ламінат інших категорій відрізняється більшою вологостійкістю. При попаданні води на ламелі з фаскою її слід негайно усунути, щоб запобігти проникненню вологи в щілини. Щоб мінімізувати шкоду від можливої вологи, можна обробити ділянки скосів водовідштовхувальними складами.

Які види фасок бувають у ламінату?

Розрізняють різні типи фаски у ламінату залежно від таких факторів:

Спосіб нанесення

Ламіновані дошки з фаскою бувають двох видів залежно від того, яка технологія використовувалася при їх виготовленні:

  • Фрезерна. Обрізний варіант вважається класичним. Такі ламелі виготовляються за допомогою фрезерного обладнання. Поверхня піддається різним видам обробки, зокрема шліфування. Краї обробляються водовідштовхувальними речовинами та додатково ламінуються. Візуально такий ламінат сприймається як натуральніший через наявність нерівностей на поверхні.
  • Вальцована. Метод вальцювання є новим у виробництві ламінованих покриттів. Дошка проходить обробку. Краї при цьому округляються без оголення панелі, що несе. Зона заокруглення ущільнюється. Міцність та водостійкі характеристики матеріалу при цьому посилюються.

Форма

Залежно від форми розрізняють три види фасок:

  • V-подібна. Зріз у разі робиться під гострим кутом. Глибина виїмки може сягати від 0,5 до 3 мм. Найбільш поширена глибина – 2 міліметри.
  • U-подібна. Відрізняється округлим зрізом. Глибина канавки менша – до 2 міліметрів.
  • Мікрофаска. На поверхні є невеликі, ледь помітні поглиблення. Такий варіант вважається найбільш відповідним для обробки підлог у малогабаритних приміщеннях.

Який краще замовити ламінат: з фаскою чи без?

Чи варто замовити ламінат з фаскою, чи без неї? На це питання немає відповіді, яка підійде всім. У пошуках відповідного рішення слід орієнтуватися на такі фактори:

  • Особливості приміщення. Вологість, інтенсивність навантажень - це обставини, які важливо враховувати під час вибору матеріалу. Найбільш стійкі до вологості, механічних пошкоджень ламелі з фаскою у формі букви U. Ціна подібного ламінату дещо вища. При цьому, ламінат без фаски менш надійний та довговічний.
  • Фінансові можливості. Вартість різних позицій ламінату суттєво варіюється. Не у всіх місцях потрібна максимальна міцність. Рівень стійкості до зовнішніх факторів не такий важливий для підлог у житлових приміщеннях. За обмеженого бюджету варто подумати, на чому можна заощадити. Безфаскова дошка, що ламінує, дешевше.
  • Особливість інтер'єру. При виборі матеріалу для обробки підлог варто оцінити, наскільки той чи інший вид ламінату впишеться в дизайн приміщення. Якщо інтер'єр вимагає гладкої підлоги, від ламінату з фаскою доведеться відмовитись.
  • Габарити. Для скромного за площею простору ламелі з фаскою стануть найкращим рішенням. Такий матеріал сприяє візуальному збільшенню простору.

Де використовувати ламінат з фаскою по краях?

Ламінат з фаскою по краях краще укладати у приватному будинку чи квартирі. Там він виглядатиме ефектно та оригінально. Однак, краще не укладати таке покриття у ванній кімнаті або на кухні – там у канавки може потрапляти вода або побутове дрібне сміття.

Покриття без фаски - оптимальне рішення для оздоблення підлог у громадських місцях. Такі ділянки передбачають скупчення бруду, який не забиватиметься в стики ламінату. Підлоги в приміщення, які відвідує велика кількість людей, краще робити гладкими. Цей варіант виключає незручності, на кшталт влучення жіночого каблука в зону поглиблення.

Купити ламінат з фаскою у Києві та Україні

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити ламінат з фаскою у Києві. Покупцям є безкоштовна доставка в будь-який регіон України. Подивитися, як виглядає матеріал можна у шоурумах, що знаходяться у Києві та Одесі. Звідти також можна забрати товар самовивозом.

У Харків, Одесу, Львів, Тернопіль та інші міста України ми надсилаємо товари службою кур'єрської доставки «Нова Пошта». Як правило, термін відправки не перевищує 1-2 днів, якщо обране покриття є на складі.

На ринку будівельних матеріалів магазин Woodler працює понад десять років. Покупцям доступний широкий асортимент та можливість придбати товар на виплат. Для організацій можливий безготівковий розрахунок.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.