Додайте товари до списку бажань
0

Ламінат для ванної кімнати

Ванна кімната належить до приміщень з високим рівнем вологості. Підлога та стіни в ній піддаються постійному впливу води, тому при виборі оздоблювальних матеріалів переваги зазвичай віддаються найбільш стійким до таких агресивних умов покриттям.

Раніше існувала думка, що підвищена вологість є серйозною перешкодою для використання ламінату. Підлогу в мокрій зоні зазвичай робили кахельною або мармуровою. Але сьогодні поняття "ламінат для ванної" вже не викликає подиву. Принципово нові види цього покриття займають заслужене місце серед ефективних водостійких матеріалів.

Переваги водостійкого ламінату для ванної

  • Водостійкість. Ні випадковий одномоментний вплив великого об'єму вологи, ні тривале намокання не впливають на зовнішній вигляд ламінату для ванної кімнати, панелі не набухають і не деформуються.
  • Міцність. Зробити навіть невелику подряпину на багатошаровій поверхні, що ламінує, досить складно.
  • Термостійкість. При сильних перепадах температури габарити панелей незначно змінюються, тому часто у створенні деформаційних швів немає необхідності. Але у кожного виробника можуть бути спеціальні рекомендації щодо укладання такого типу покриття для підлоги.
  • Приємний на дотик. Навряд чи хтось посперечається з тим, що ходити по теплому ламінату набагато комфортніше і приємніше, ніж холодною керамічною плиткою.
  • Довговічність. Термін служби правильно укладеного покриття, що ламінує, перевищує 20 років.
  • Простий в укладанні. Якщо продовжити порівняння ламінату з кахельною плиткою, то перший виграє також у частині технології монтажу. У процесі укладання панелей приміщення залишається чистим, всі роботи виконуються набагато швидше. Ламелі з'єднуються за допомогою спеціальних замків чи клею. Вузькоспеціалізовані інструменти або вміння у разі монтажу ламінату не потрібні.
  • Вартість. Якщо порівнювати сукупні витрати, що складаються з ціни ламінату для ванної та вартості монтажних робіт, з аналогічними витратами на влаштування підлоги з кахлю або керамограніту, то перший варіант виглядає набагато краще.

Який ламінат вибрати для ванної кімнати?

  1. Маркування. Слово «aqua», що нанесене на пакування, свідчить про високу стійкість ламінату до впливу вологи.
  2. Замкові з'єднання. Між панелями якісного ламінату для ванни немає щілин, через які може проникнути волога.
  3. Коефіцієнт набухання. Щоб покриття служило не менше 20 років, необхідно вибирати ламінат з коефіцієнтом набухання, що не перевищує 18%.
  4. Виробник. Від держави, де вироблено продукція, нерідко залежить її якість. Так 32-ий клас ламінату, виготовленого в Бельгії, часто виявляється надійнішим, ніж випущений у Китаї 34-ий.
  5. Фактура. Покриття з негладкою рифленою поверхнею перешкоджає ковзанню по мокрій підлозі ванної кімнати.
  6. Фаски. Віддавайте перевагу панелям без фасок. Адже в утворених ними поглибленнях може накопичуватися вода.

У чому різниця між вологостійким та водостійким ламінатом для ванни?

Головною відмінністю придатного для ванної покриття є його обов'язкова відповідність суворішим вимогам до показників стійкості до вологи. Панелі не повинні розбухати або розмокати, а при правильно виконаному укладанні через шви замкових з'єднань не проникатиме вода.

Виробники пропонують два види ламінату, які тією чи іншою мірою стійкі до води. Однак лише один із них підходить для експлуатації у ванній кімнаті.

Вологостійкий ламінат

В якості сировини для виробництва основного шару вологостійких ламелей використовується деревне волокно. Воно не так добре вбирає вологу в порівнянні з тирсою, з якої виготовляють звичайний ламінат. Згідно з технологією, волокнистий матеріал зазнає термічного пресування.

В результаті з'являється HDF-плита, яка показує кращі характеристики стійкості до нетривалого контакту з рідиною порівняно з ДСП або ДВП. Ламінат, що виробляється на основі HDF, називають вологостійким.

Інформація! Короткостроковий контакт із вологою така підлога витримує з честю. Але якщо рідини буде багато і її вплив буде тривалим, то наслідки можуть бути сумними: ламінат розмокне, деформується та надувається.

Через часті зміни рівня вологості панелі з часом можуть розбухнути, тому вологостійке покриття краще використовувати на кухні, у передпокої чи туалеті. Як альтернативу для мокрих приміщень слід вибирати водостійкий ламінат для ванної кімнати.

Водостійкий ламінат для ванної кімнати

Сучасний ламінований матеріал, що виготовляється на основі ПВХ, робить покриття для підлоги практично невразливим до тривалого впливу рідини.

Популярність водостійкого ламінату для ванни зумовлена його незаперечними перевагами: він не вбирає вологу навіть у приміщеннях з тривалою та неминуче високою вологістю, наприклад, у басейнах та саунах. Саме таке покриття слід укладати на підлогу у ванній кімнаті.

Якого класу ламінат замовити для ванної?

Якщо Ви плануєте замовити ламінат для ванної кімнати, зверніть увагу на клас виробу. Він характеризує основні параметри покриття – зносостійкість та міцність. Найбільш відповідними класами ламінату для ванни вважаються 33-й та 34-ий.

Матеріали, що використовуються при виробництві панелей таких класів, відрізняються високою міцністю та довговічністю. Ламінат не деформується та не стирається у процесі тривалої експлуатації, незалежно від ступеня прохідності приміщення.

Купити ламінат для ванної в Києві та Україні

Щоб купити водостійкий ламінат для ванни у Києві чи Одесі, відвідайте один із наших салонів, де представлено понад тисячу зразків сучасних підлогових покриттів. Ознайомитись з асортиментом та зробити замовлення з будь-якого міста України Ви також можете в інтернет-магазині Woodler. Каталог містить понад 10 тисяч найменувань. Доставка здійснюється кур'єрською компанією «Нова Пошта».

Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами, для яких можлива оплата у безготівковій формі. Ми є платниками ПДВ та надаємо всі необхідні бухгалтерські документи.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.