Додайте товари до списку бажань
0

Bostik

Хочете дізнатися більше про компанію Bostik, її історії, цінностях і стратегіях? Тут ви знайдете величезну кількість інформації про нас.

Ми не просто робимо клей, щоб Ви могли приклеювати предмети один до одного. Вже понад століття ми розробляємо інноваційні клейові рішення, що дозволяють зробити повсякденне життя наших клієнтів значно простіше і краще.

Клеї Bostik можна знайти практично скрізь. Від будинку до офісу, від ресторану до транспорту - наші клейові системи мають незліченну кількість різних застосувань. Можливо, наша продукція і не кидається в очі, але її роль величезна! Вона робить світ безпечнішим, гнучким, ефективним і зручним.

Компанія Bostik є одним з найбільших виробників клеїв і герметиків. У штаті нашої компанії близько 5 тис. Співробітників, що працюють в 50 країнах на п'яти континентах. Ми поставляємо свою продукцію на різні ринки. Найбільш значущими для нас сегментами є промислове виробництво, будівництво та побутова сфера.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.