Додайте товари до списку бажань
0

Паркетна дошка Bonnard

Паркетна фабрика «Косвік» - європейський виробник підлогових покриттів. Виробничі потужності компанії знаходяться в передмісті Мінська місті Заславль, Білорусь. Паркетна фабрика Косвік є підприємством з повним циклом переробки деревини. Це означає, що вихідною сировиною, яке надходить на фабрику, є круглий ліс, а готовим виробом є покритий лаком або маслом паркет і паркетна дошка. Повний цикл виробництва дозволяє повністю контролювати технологічний процес на всіх проміжних етапах виробництва і гарантувати постійно високий рівень якості готової продукції. Фабрика оснащена найсучаснішим обладнанням, починаючи від лісопиляння і закінчуючи лініями обробки матеріалами ультрафіолетового затвердіння.

На підприємстві зайнято понад 600 осіб. Проектна потужність підприємства становить 1 000 000 кв.м. в рік, близько 90% продукції, що випускається відвантажується на експорт. Дилерська мережа охоплює понад 45 країн світу такі, як Канада, США, Німеччина, Польща, Росія, Білорусь, Україна, Казахстан, країни Балтії, країни Перської Затоки, Китай, Австралія та інші.

Основу виробничої програми компанії складають: дошка підлоги з масиву, тришарова односмугова паркетна дошка, французька і традиційна ялинка, модульний і блоковий паркет. Крім цього, компанія виробляє ряд інших оздоблювальних матеріалів з натурального дерева: спортивні підлоги, стельові стінові панелі, акустичні панелі, а також повну програму супутніх хімічних продуктів під торговою маркою Coswick Coating & Adhesives.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.