Унікальність пробкового покриття на основі природних властивостей пробки. Пробковий повний відмінно ізольований, не мутнеє, не руйнується, стійкий, не ломається, не токсичний, і, в кінцевому розумінні, але не в останню чергу відноситься до високоекологічних матеріалів. Природа надала пробку з виключними можливостями - надійні якості не тільки для комфортного проживання, але і для використання у промислових та торгових зонах. Чистий естетичний вид пробки доступний нам сьогодні у різних співчетаних відтенках.
Корк - це растительная тканина з мертвих клеток. Природа дала це сирі та його унікальні властивості, які ми не можемо знайти ні в одному іншому матеріалі. Пробка получена з пробкового дуба (Guercus Suber), культивування якого традиційно, головним чином, відбувається в Португалії (50% світового виробництва), Південній Іспанії, Північній Африці, на островах Корсика та Сардинія. Дерево має великий термін служби - воно проживає до 200 років. Пробковий матеріал робиться дуже неприємним способом кожен рік 9 років. Цей час, відповідне інтервалу видання кори пробки після її зняття. Це унікальне властивість дерева стає хорошою можливістю використовувати пробкове сировину для органічних продуктів у майбутньому.
Пробкові ліси є традиційним питанням сільського господарства та важливим економічним сектором у обозначених країнах. Використання їх людьми часто відтворюється у всьому світі як позитивний спосіб придбання природних ресурсів в екологічно чистій та привабливій формі. Це сире має велику перспективу, і його широке використання в майбутньому - лише питання часу.
Мертві стволові клітини растительной тканини мають форму форму та структуру. Їх форму та розподіл окремими клетками можна порівняти із сотами, що містять 5 внутрішньоклеточних слоїв: 2 простінки клітинних речовин, які заповнюють повітря, 2 твердих слоя, які є водостійкими із-за воскових компонентів, і 1 шар лігніти, який дає відповідну швидкість і підтримує структуру ячейки.
Пробка обробляється строго контрольованим процесом: гранулювати пробки готовим у водяному парі до цих пор, показуючи гранули, пов'язані із смолою, не будуть об'єднані без допомоги інших зв'язуючих. Ця смола вистеблюється з кліток при високій температурі та під давленням. Процес протекає в так званих автоклавах, які є судами високого давлення. Створюється однорідний високоякісний продукт, що завдяки 100% -ному натуральному складу та відмінному властивості використовується у багатьох областях та в різних продуктах:
- пробкові плаваючі поли;
- пробкова плитка;
- теплова, антивібраційна та акустична ізоляції;
- доски оголошення і т.д.
Якщо вам потрібні переваги та якості пробки, ви можете придбати образи у вигляді сучасних пробкових полів та інших пробочних матеріалів. Поли вписуються у всі типи інтер'єрів: комерційні офіси, квартири, але їх також часто використовують у дитячих садах та дитячих установах, тому що дітям необхідні найкращі та високоякісні матеріали та естетичний вигляд.