Як вибрати підлогове покриття в приватний будинок
Покриття підлоги є не тільки елементом інтер'єру, але і забезпечує тепло і комфорт в приміщенні, його звукоізоляцію. Купити паркетну дошку в Києві або віддати перевагу іншим видам матеріалів для оформлення інтер'єру? Власники нерухомості, облаштовуючи своє житло, задаються питанням, як вибрати підлогове покриття на приватний будинок?

Критерії вибору матеріалів
Вибираючи підлогове покриття як для квартири, так і для приватного будинку, важливо, щоб матеріали, які використовуються для його виготовлення, відповідали таким критеріям:

Довговічність і міцність. Приватний будинок будується для того, щоб в ньому могли жити представники кількох поколінь, тому вибір і укладання якісних матеріалів є відповідальним кроком, адже заміна підлогового покриття - це великі фінансові, тимчасові і трудові витрати.
Екологічно чисте покриття на підлогу забезпечить комфортний побут, додасть інтер'єру респектабельний вигляд.
Комфорт і дизайн, простота укладання, а також вартість матеріалів є не менш важливими критеріями, що впливають на вибір, який залежить в тому числі і від типу заміського будинку.

Матеріали: основні види
Якщо будова розраховане на проживання в будинку декількох поколінь, підлогове покриття для приватного будинку має бути довговічним, зносостійким. Одним з таких матеріалів є штучний паркет - невеликі за розміром планки, що утворюють при укладанні оригінальний малюнок. Цей матеріал буде мати гарний вигляд у будь-якому приміщенні будинку.

Передпокій: тут скупчуються пил і бруд, принесені з вулиці, тому підлогове покриття в цьому приміщенні повинно виготовлятися з якісного матеріалу, легко митися, бути міцним і здатним витримувати високі навантаження. Пол в передпокої повинен бути не тільки практичним, але і красивим. Оптимальним рішенням стане масивна дошка, що демонструє довговічність і привабливий зовнішній вигляд. Більш доступним альтернативним варіантом для передпокою зони стане ламінат, один з найміцніших видів підлогового покриття, яке не боїться механічних пошкоджень, стійке до нагрівання, демонструє високу вологостійкість і зносостійкість.

Для веранди, підлоги в передпокої може використовуватися штучний або натуральний лінолеум. Відмінним варіантом стане керамічний граніт, що перевершує своїми характеристиками властивості натурального каменю.

Кухня: підлогу в цьому приміщенні частіше за інших схильний до забруднень, механічних впливів падаючих кухонного приладдя, столових приладів. Яке підлогове покриття вибрати для приватного будинку, для оформлення кухні? Тут перевагу варто віддавати обробці з шорсткою, неглазированной поверхнею. Керамограніт, керамічна плитка, натуральний лінолеум, ламінат стануть практичним і одночасно красивим рішенням для оформлення кухні, де ми проводимо немало часу, готуючи смачну їжу, збираючись за одним столом з рідними, близькими людьми, друзями. Створити затишну та комфортну атмосферу в кухні допоможуть підлоги з підсвічуванням або оригінальним малюнком.

Не секрет, що туалет і ванна кімната є місцем з підвищеним рівнем вологості. Вибираючи матеріали для підлоги заміського будинку, важливо враховувати цей фактор. Для ванної кімнати, туалету відмінно підійде керамічна плитка з рельєфною неслизькою поверхнею. Це може бути і лінолеум, коркове покриття, поверхня якого захищена шаром лаку. Найбільш дорогим варіантом стане масивна дошка з деревини тика, стійкого до гниття дерева.

Вітальня - вона здатна багато розповісти про характер власника. Для оформлення підлогового покриття у вітальні відмінно підійдуть штучний паркет або довговічна з благородним природним малюнком масивна дошка, купити в Києві яку можна за вигідними цінами. Виготовлений в заводських умовах штучний паркет покритий шаром лаку, що забезпечує довговічність.

Дитяча: вибираючи підлогове покриття для цього приміщення, перевагу варто віддавати натуральним, екологічно чистих матеріалів. Якщо це масивна дошка або штучний паркет, він повинен розглядатись не лаком, а шаром масла, яке більш екологічно, відмінно зберігає натуральні властивості деревини.