Кварц-вінілові підлоги користуються попитом протягом більше 40 років, що доводить їх практичність і безпеку. Надійне покриття для підлоги підходить для облаштування житлових кімнат і офісних приміщень. Для виробництва вінілових підлог використовують безпечні технології, які не шкодять навколишньому середовищу і здоров'ю людини. Характеристики кварц-вінілового полу

Сучасне підлогове покриття може похвалитися високою зносостійкістю і тривалим терміном служби. Санітарно-гігієнічні сертифікати підтверджують, що вінілові підлоги повністю безпечні для людини. Матеріал має непористої структурою, тому не є сприятливим середовищем для розмноження організмів.

Кварц-вінілові підлоги невибагливі в догляді. Видаляти забруднення можна за допомогою звичайних засобів, які не містять абразивних часток або розчинників. Використання заборонених складів може відбитися на якості покриття, але на здоров'я дорослих і дітей це не впливає.

Про безпеку вінілових підлог для будинку свідчать наступні характеристики:

поверхню покриття шорстка, тому посковзнутися можна ні в шкарпетках, ні в тапочках;
за рахунок того, що матеріал досить щільний, кварц-вініл зберігає тепло і є частиною системи "тепла підлога";
підлогове покриття виконує функції звукоізоляційного шару
Клас пожежної безпеки матеріалу (КМ-2) досить високий, що робить його підходящим варіантом покриття для дитячих та медичних установ, концертних залах, житлових приміщеннях. Антистатичні вінілові підлоги (Київ) попереджають появу або розвиток алергії у дорослих і дітей.

Самостійна укладання підлоги не є проблемою, але через відсутність необхідних навичок краще звернутися за допомогою. Підкладка для монтажу не потрібно, що знижує витрати на облаштування великих кімнат і приміщень. Великий вибір варіантів оформлення тільки додає балів покриттю.

Як вибрати кварц-вініловий підлогу?

Купити вініловий підлогу в Києві і зробити правильний вибір підлогового покриття - відповідальне завдання, з яким під силу впоратися кожній людині. Для того щоб покриття радувало протягом терміну служби, необхідно звертати увагу не тільки на дизайн, але і інші специфічні якості:

Запах. Якісний кварц-вініл пахне специфічно, але протягом тижня після укладання аромат зникне. Наявність різкого, хімічного або неприємного запаху свідчить про низьку якість матеріалу.
Сертифікати. Дізнатися про відповідність покриття санітарно-гігієнічним нормам можна після вивчення документів і висновків.
Відомі виробники. Популярні бренди використовують технології, які не шкодять навколишньому середовищу і здоров'ю людини.
Зображення зеленого листочка на упаковці підтверджує безпеку продукції. Таким чином, рішення купити вініловий підлогу є раціональним. Товар, зазначений знаком якості, виробляється без шкоди для екології.