Щоденник дизайнера

Текстури терасної дошки

Текстури терасної дошки

Фактурна терасна дошка останнім часом стала найбільш затребуваним матеріалом для оформлення екстер'єрів приватних будинків. Дерево-полімерний композит (ДПК) є основою при виробництві дощатої матеріалу з додаванням таких компонентів як поліпропілен і натуральна подрібнена деревина. Тому виріб можна вважати екологічно чистим і наполовину натуральним. Розрізняють декілька основних типів фактури т..

12.10.2020
0
16
Плюси пробкових покриттів для стін

Плюси пробкових покриттів для стін

Пробка - натуральний матеріал, який безпечний для здоров'я дорослих і дітей. Використовувати коркове покриття можна у ванній, кухні та інших приміщеннях. Екоматеріал припаде до смаку тим, хто піклується про навколишнє середовище. Для виготовлення пробки не потрібно вирубка дерев, тому вибір покриття не завдає шкоди природі. Переваги пробки для стін Оздоблювальний матеріал застосовується для ..

11.09.2020
0
80
Вінілові підлоги - безпечне і довговічне покриття

Вінілові підлоги - безпечне і довговічне покриття

Кварц-вінілові підлоги користуються попитом протягом більше 40 років, що доводить їх практичність і безпеку. Надійне покриття для підлоги підходить для облаштування житлових кімнат і офісних приміщень. Для виробництва вінілових підлог використовують безпечні технології, які не шкодять навколишньому середовищу і здоров'ю людини. Характеристики кварц-вінілового статі Сучасне підлогове покриття мо..

11.09.2020
0
72
Переваги та особливості стилю французька та угорська ялинка при укладанні паркету

Переваги та особливості стилю французька та угорська ялинка при укладанні паркету

Під час укладання паркету у багатьох господарів виникає питання, як краще покласти будматеріал. Один з найпоширеніших варіантів - ялинкою. Широко застосовуються два методи укладання такого підлогового покриття, як паркет, - французька і угорська ялинка. Зі стилем «угорська ялинка» багато хто з нас знайомі: його можна побачити в старих багатоквартирних будинках. Цей вид укладання паркетної дошки дл..

03.09.2020
0
71
Засоби і способи відновлення ламінату

Засоби і способи відновлення ламінату

Покриття стійке до зношування, але з плином часу на гладкій поверхні утворюються подряпини, риски, смуги, сколи, тріщини, здуття. Можливість появи таких ситуацій зростає при неправильному монтажі ламінату або при ігноруванні правил його використання. Як прибрати подряпини з ламінату Щоб ламінат був новим, ви зобов'язані поміщати «килимки» під ніжки предметів гарнітура, коли ви будете їх ..

06.11.2019
0
679