Кожен господар рано чи пізно замислюється про укладання нового підлогового покриття. На щастя, сучасні матеріали для оздоблення підлоги досить різноманітні. Вони відрізняються своєю ціною, складом, властивостями і дизайном, тому кожна людина зможе знайти виріб, що підходить саме йому.
Перед тим як приступити до вибору, рекомендується ознайомитися з видами товару, які найкраще підходять для домашнього підлогового покриття.

Який матеріал підлогового покриття підходить для будинку?

Існує безліч підлогових покриттів, які відрізняються своїм призначенням. Тому для поновлення домашньої підлоги підходять певні вироби, серед яких:

Статева дошка. Виготовляється з хвойної деревини і після установки покривається лаком або фарбою, яка створює захисний шар і не дає виробу протиратися. Статеві дошки складні в установці, тому для цього рекомендується використовувати послуги професіоналів. Основними перевагами такого статі є простота в догляді, довговічність і екологічність.
Ламінат. Виготовляється зі спеціального паперу, смол і лаку. Простий в установці, має високий рівень зносостійкості. Ламінат можна підібрати практично під будь-який інтер'єр, так як в його наявності безліч дизайнів.
Паркетна дошка. Екологічно чистий і довговічний вид підлогового покриття. Виготовляється з високоякісної деревини і являє собою невеликі дощечки, для укладання яких можна не використовувати професійних послуг.
Лінолеум. Виготовляється зі спеціальних клейових складів у вигляді рулонних листів або плитки ПВХ, за рахунок чого має низький рівень екологічності. З переваг варто виділити наявність різноманітних дизайнів, простоту в збиранні та встановлення, а також вологостійкість.
Ковролін. Удосконалена версія килима, яка виготовляється як з натуральних, так і з штучних матеріалів. Мають властивість відштовхувати бруд, але стійкі до вологи, за рахунок чого недовговічні.
Також існують різні плитки, серед яких керамічні, кахельні і керамогранітні вироби. Вони виготовляються з бетонної стяжки, мають високий рівень довговічності, екологічності та здатні відштовхувати вологу, тому часто встановлюються в зоні санвузла та кухні.

Для інших приміщень найкраще підбирати вироби з високою зносостійкістю і легкістю в прибиранні, тому що на підлогу осідає багато пилу і бруду. У зв'язку з цим рекомендується вибирати вироби з натуральних матеріалів.

Де придбати підлогове покриття?

Купити підлогове покриття можна на нашому сайті. Ми реалізуємо різні типи даних виробів, серед яких як натуральні, так і штучні. Детальніше ознайомитися з їх характеристиками і отримати відповіді на виниклі питання можна у нашої служби підтримки клієнтів.